Jump to content
AdRyAnOTeAm

Istealer 6.3 + modded php

Recommended Posts

Tu nu esti ratatu' care il pupa in cur pe George pe HackWorld cand era pe forumgratuit? =))

Taci dracu' fra, ca esti pe langa. Daca nu ma crezi nu il mai descarca, acum fa pasi :)

Ratat ii spui la cine te`o crescut ma copilasule

si nu sunt eu ala care l-am pupat in cur pe George pe HackWorld care nici nu stiu cine e mai si ala.. si daca eu is pe langa.. tu pe unde esti ? de nu esti in stare unde sa faci un amarat de spread cu serveru si vi aici cu vrajeli de 2 bani sa ne zici ca nu e fara virusi si e cu licenta tu crezi ca ori cine pune botu la de astia ca si tine.

Edit :

File Info

Report date: 2011-08-03 14:00:45 (GMT 1)

File name: istealer-6-3-legends-exe

File size: 1712128 bytes

MD5 Hash: b72399dc0e1977c9e5c90db26d044a18

SHA1 Hash: 3e6ef0c085fbca240bf8bb5526c7fe04ff014d36

Detection rate: 3 on 5 (60%)

Status: INFECTED

Detections

AVG - PSW.Generic8.YN

Avira AntiVir -

ClamAV - Trojan.Spy-75681

Emsisoft - Trojan-PWS.Win32.Dybalom!IK

TrendMicro -

Scan report generated by

NoVirusThanks.org

File name : iStealer_63_Legends

File type : EXE

File size : 1.63 MB

MD5 Hash : b72399dc0e1977c9e5c90db26d044a18

Detection rate : 3 / 22 (14 %)

Result : INFECTED

Detection :

- Mozilla Firefox Stealer

- Registry editor

- File editor (maybe binded)

Multumesc Crownsoft :)

hai mai zi ceva acuma

Edited by Gabriel87
Link to comment
Share on other sites

Mi l-a dat un prieten de pe HF in gatu' mati de bou, are 30 de pagini thread-ul, crezi ca il mai lasau daca era infectat?

Arhiva aia o am de luni bune prin PC si m-am gandit sa ajut ca am vazut ca versiunea din OP o deschid astia prin sandboxie.

Gurita mica, se vede ca suferi ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi l-a dat un prieten de pe HF in gatu' mati de bou, are 30 de pagini thread-ul, crezi ca il mai lasau daca era infectat?

Arhiva aia o am de luni bune prin PC si m-am gandit sa ajut ca am vazut ca versiunea din OP o deschid astia prin sandboxie.

Gurita mica, se vede ca suferi ;)

Poftim cine sufera :))

ma baiatule tu ce ai zis ca nu e cu virusi si cu licenta si tu sari in sus pai bineinteles dupa ce ti-am stricat acuma treaba si numai poti face spread cu serveru asta postat de tine cum sa nu te oftici acuma si sa injuri ca un taran da stiu de pe unu de pe HF il ai si ala ti`o dat atunci server dar esti prea copil sa il verifici inainte sa il iei.

Link to comment
Share on other sites

Poftim cine sufera :))

ma baiatule tu ce ai zis ca nu e cu virusi si cu licenta si tu sari in sus pai bineinteles dupa ce ti-am stricat acuma treaba si numai poti face spread cu serveru asta postat de tine cum sa nu te oftici acuma si sa injuri ca un taran da stiu de pe unu de pe HF il ai si ala ti`o dat atunci server dar esti prea copil sa il verifici inainte sa il iei.

Idiotule, stii vorba aia cu cel mai destept cedeaza? Nu cred... nu ai de unde, ca esti prea prost.

E normal sa fie false positive din moment ce e ISTEALER. Nu am facut si nici o data nu o sa fac spread pe RST, trebuie sa fi prost ca sa faci asa ceva, si oricum nu am nevoie de inapti ca tine in lista mea. Dute tare.

Hai salut.

Edited by icebird
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...