Jump to content
roby09

Bac 2011

Recommended Posts

cine sa le bruieze?FBI-ul?de unde sa faca ei rost de jammer sau cum ii zice...pnm acum fie ce o fii daia nu invatasem nici eu baltagul ca toata lumea zicea ca de clasa a 8 a insa poate pica conditia femeii si poate specifica M Sadoveanu..

Nu m as supara daca ar pica modernism sau romantism,sau neomderninsm insa postmodernismul il urasc.

Acum 4 ani a picat traditionalismul.

App dar cine extrage suboectele astea?care e procedeul?

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg totusi. La poezii o sa avem versurile la partea a III-a sau nu?

Dupa parerea mea o sa pice o poezie, pentru ca de 4 nu a mai picat si nu cred ca isi pot permite sa omita atata timp genul liric...

La primul si al doilea subiect ai tot poezii/creatie/text-argumentativ... e greu de crezut ca si la al III-lea dau tot poezie.. Nu ar fi o prostie sa omita creatiile in proza in totalitate? O testare nationala trebuie sa fie omogena.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Ba, nu mai fiti panicati.

Eu am peste 30 de ani, nu am bacul luat si castig mult mai mult decat unii prieteni care au bacul luat si au si facultate facuta.

Daca te duce capul, poti face bani si cu 12 clase terminate.

Puteti pleca 2-3 ani in afara si sa deschideti o afacere in tara. Ar mai fi si alte mijloace ilegale, dar nu este asa bine sa va apucati de ele...

Link to comment
Share on other sites

Poi ideea e ca tu nu ai versurile .. de exemplu daca iti pica.. Tudor Arghezi, tu nu o sa ai la partea I poezia flori de mucigai. Eu mai bag o serie de repetat.. ca mai am 1 si le stiu pe toate :D

Oricum sunt ferm convins ca proza o sa dea. Moara cu noroc sa fiu mai precis.

E firesc sa se dea proza atata timp cat la prima parte se dau doar poezii.. fie ele cu sau fara versuri.

Link to comment
Share on other sites

Ala care zicea de bacau, da se pun camere si se pun si in clase. Am o cunostiinta in liceu la Comanesti , Dimitrie Ghika, care a zis ca, camere o fie cu circuit inchis, o sa trimita direct la director, o sa aiba 2 modemuri ca sa fie siguri ca nu o sa le pice netul, si pe urma o sa trimita direct la bucuresti, in concluzie camerele sunt puse doar sa fie de ochii ministerului, doar daca o sa fie reclamatii sau suspiciuni pe vreun liceu atunci o sa se uite la camere, deci bafta la bac

Link to comment
Share on other sites

Ala care zicea de bacau, da se pun camere si se pun si in clase. Am o cunostiinta in liceu la Comanesti , Dimitrie Ghika, care a zis ca, camere o fie cu circuit inchis, o sa trimita direct la director, o sa aiba 2 modemuri ca sa fie siguri ca nu o sa le pice netul, si pe urma o sa trimita direct la bucuresti, in concluzie camerele sunt puse doar sa fie de ochii ministerului, doar daca o sa fie reclamatii sau suspiciuni pe vreun liceu atunci o sa se uite la camere, deci bafta la bac

Asta stiam de mult timp. Ideea e sa te si lase profesorii sa misti. Ca or fi de ochii ministerului da' si de frica profilor.

Link to comment
Share on other sites

Ultima noapte de sex a cazut :))

Saracii de voi :-j

CE SARACI , ai auzit ce s-a intamplat la bac?

O dat fratemio bacu , o dat bani de protocol in jur de 400-450 lei ,

o fost la litera T , si o cazut pe mijloc direct pe camera web si el nu o primit nimica

si in alta sala , so copiat de rupte , o primit foi in banci , subiectu 1 si 3 rezolvat tot

si cand copiau camerele web s'au oprit ,

Link to comment
Share on other sites

nu a cazut ultima noapte

a cazut o drama la alegere, scrisa de caragiale, preda si inca unu

eu am ales o scrisoare pierduta

din fericire camere nu am avut, cu ocazia asta am fost lasati sa copiem

ce a fost mai greu a trecut

succes celorlalti la matematica si geografie

Link to comment
Share on other sites

nu a cazut ultima noapte

a cazut o drama la alegere, scrisa de caragiale, preda si inca unu

eu am ales o scrisoare pierduta

din fericire camere nu am avut, cu ocazia asta am fost lasati sa copiem

ce a fost mai greu a trecut

succes celorlalti la matematica si geografie

in ce oras esti ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...