Jump to content
25aug

1$ pe referral link

Recommended Posts

Dupa primu' meu tutorial care a fost epic fail cant toti ziceau ca bux.to e scam am venit cu altu :))

Acum cateva zile am gasit un nou site (nou pt mine) Care iti plateste 1$ pe referral . ATENTIE : primeste 1$ dollar doar daca respectiva persoana are ip de sua sau de uk [50 centi] si dak isi face asa zisa oferta [cea mai simpla e cu like-u la pagina de facebook]

Din ''superstitie'' cand mam inregistrat am folosit un proxy de usa , deoarece cu totii stim ca daca ai ip de sua mereu ai mai multe oferte etc

ATENTIE inainte de a incerca sa dati cash out sa nu uitata sa faceti chestia cu to do list . e foarte simplu de facut si o faci doar 1 data

Suma minima de retragere a banilor este de 1$ , acest site nu e scam puteti sa va convingeti singuri pentru ca e foarte usor sa faca 1$

Pentru a face rost de referrali incercati niste videoclipuri pe youtube , craiglist etc

Incercati sa dati link-ul de referral [de asemenea sunt si bannere pentru cei ce au site sau blog] sa dati la cei care au ip de uk sau us pentru a avea castigurile maxime

Hotspot shield pentru ip de usa , poate fi gasit aici

De asemenea va recomand acest forum (nota 10) pentru a afla mai multe modalitati despre cum sa faci bani pe

internet

Site-ul care va plateste 1$ pe referral +alte modalitati de a castiga bani este acesta

De mentionat ca banii se pot transforma in puncte cu care se pot lua anumite premii , insa despre aceasta nu stiu prea multe , sau daca se fac livrari in romania [ma indoiesc ca se fac :))]

Link to comment
Share on other sites

ai invatat cum sa faci bani pe net eh ? dai link-uri cu adf.ly :))

chestia asta se numeste cpa si gasesti pe net cu miile :D

e asa smecher: ca daca intra unu sa faca un iq test plateste 3 euro si tu primesti

YOU WILL EARN

$0.30

US DOLLARS

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

"Suma minima de retragere a banilor este de 1$ ,"

ai scos cv ?

am contul de 2 zile si am scos 14$ pe paypal cu care am cumparat referrali pe neobux . e usor sa faci un referal de us sau uk si dupa dai cash out si te convingi :)

ai invatat cum sa faci bani pe net eh ? dai link-uri cu adf.ly :))

chestia asta se numeste cpa si gasesti pe net cu miile :D

e asa smecher: ca daca intra unu sa faca un iq test plateste 3 euro si tu primesti

YOU WILL EARN

$0.30

US DOLLARS

nu ma mai obosesc sa iti dau un reply pe masura..asa e romanu ... pana moare :))

NU mai face double post ! Foloseste butonul EDIT !

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...