Jump to content
Jimmy

HC Stealer

Recommended Posts

1 - Nu cred ca mai sunt calculatoare asa multe care sa nu aiba net framework instalat suntem in secolul 21 anul 2011 am evoluat, in plus ce pot sa iau de pe un calculator cu win 98 pe el gen :)).

2 - Cu ce ma ajuta ca nu foloseste framework daca nu imi gaseste parolele si fix la ce este mai important si este detectat de toate antivirusurile ? (Un crypter bun fud ? Dane tu unul daca ai)

Bine nu stau sa ma contrazic cu tine vad ca tot pe a ta o ti.

Istealar 6.0 RULZZ. Multumit ?

Link to comment
Share on other sites

Multumesc, ma uit imediat.

Edit:

Rezolvat, banuiam ca face parte din program mai exact cand extrage hasul din registry dar la faza cu tabele din data de baze ca au fost puse special valori de lungime nu m-am gandit.

Vad ca la ip maxima lungime e de 15 dar un ip are doar 12 numere nu ca ar deranja sau ar incurca cu ceva dar asa ca fapt divers, aa plus punctele.... 12+3=15 am stat si am mai gandito putin.

Edited by Haceru
Link to comment
Share on other sites

Stie cineva de ce imi da eroarea asta: <code>Fatal error: Call to undefined function sort_order() in /home/........./index.php(1) : eval()'d code on line 1</code> cand vreau sa accesez baza de date?

Indexul nu l-am modificat cu exceptia primelor randuri ce trebuie configurate..Prima data am putut sa ma loghez, dar dupa ce am dat test url din stealer a crapat.. Am incercat cu alte indexuri acelasi procedeu dar eroarea ramane..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...