Jump to content
1749

sunt cumva si politisti pe aici pe forum?

Recommended Posts

Mâinile jos de pe tastatur? ?i datele la control :). Atâta timp cât nu faci nimic deosebit, de ce te intereseaz? dac? sunt poli?i?ti pe aici ? Ai f?cut ceva m?re?, ?i vrei s? vad? toat? lumea ca s? zic? c? e?ti hacker ? F?-?i un cont anonymous ?i posteaz? de pe acela. Nu o s? ?tie nimeni c? e?ti tu.

cred ca ar fi mai bine de stiut daca sunt si politisti pe aici, mai degraba decat fete

Care-i problema cu fetele ? N-au voie s? tr?iasc? ?i ele pe aici f?r? voi pe capul lor ? Poate unele vor s? înve?e, poate altele nu. E treaba lor, cum nici vou? nu v? cere nimeni datele :).

Link to comment
Share on other sites

eu ma refeream la eventualii politisti care vor sa agate pe vreunu de pe aici. si daca e tampit subiectul care e problema ? e parerea ta, tineti-o pt. tine.nu-ti mai obosi neuronii epuizati citindu-l si nu-ti mai obosi mainile sa scrie daca nu-ti convine. ca doar am postat la off topic, nu vad care e problema. uita-te prin ariile care iti convin si evita offtopicul daca stai prost cu nervii. ma gandeam ca numai noi femeile ne isterizam, dar vad ca sunt si barbati isterici who can`t hold it together.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

@1749 Aschia nu sare departe de trunchi.Ori iti cauti alti colegi de breasla, ori membri familiei lucreaza in cadrul politiei.

Pai cei care sunt aici cauta aventuri ca in filme dar noi ii lasam in pace ca sunt salbatici .

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Ce activit??i ilegale ai observat pe forumul RST?

I sell on blackmarket sperm :>

@1749 do you want?

Si chiar daca sunt nu inteleg care e problema, in regulament scrie ca nimeni nu obliga pe nimeni sa intre cu ip-ul real... use proxy, etc

Link to comment
Share on other sites

Chiar multi. Pentru ei e ca si cum ar merge la pescuit..de ce sa te chinui sa aflii cine ce invarte cand iti pot da unii toate informatiile?Vedeti ce vorbiti pe aici...

Multi un cacat ...cati politai ai vazut tu care sunt capabili sa da un click? answer? 1% din politisti din ro..

Link to comment
Share on other sites

:)) python, eu zic sa nu te alaturi grupului de isterici sau paranoici, in fine. n-am eu stofa de politista. ar mai fi un motiv pt. care am postat subiectul , ala real, nu paranoia sau SFuri. tragi concluzii gresite.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...