Jump to content
unreality

VAND RDP-uri \ SMTP-uri \ mailuri

Recommended Posts

Am cumparat de la el 3 seturi de rdp / 100 smtpuri de la el si sunt de calitate, ca sa nu mai zic ca si pretul e mic. Il recomand, e un tip serios si de cuvant (lucru rar in Romania).

Am trimis vreo 7 campanii de cate 1.200.000 de mailuri prin smtp-urile astea si majoritatea sunt inca bune, plus ca emailurile ajung in inbox, care e cel mai important lucru.

Link to comment
Share on other sites

- Peste 1.2 milioane adrese de e-mail Premium, fara dubluri, exclusiv din Romania

- Fara adrese alterate, ex. ion[AT]yahoo.com

- Fara adrese gresite, ex. ion@gmail.ro

- Fara adrese fake, generate, ex. ion111@yahoo.com , ion222@yahoo.com , ion333@yahoo.com

- Fara adrese incomplete, ex. ion@yahoo

- Fara adrese vulgare, imorale

- Fara adrese SpamTrap

- Baza de date unica, ultima actualizare fiind facuta in Septembrie 2011

- Sunt incluse extensii Gmail, Yahoo, Ymail, Rocketmail, Hotmail, Aol, Netscape (inclusiv Mail.ru si Mail.md)

- Sunt incluse adrese de persoane fizice si juridice (ce acopera toate domeniile de activitate)

- Cea mai diversa si completa baza de date din Romania

- Tehnologie proprie de analizare a adreselor de mail, asociata cu un sistem avansat de indexare

Mare atentie: Nu ma lasati pacaliti de cei ce vand 5-7 milioande de adrese. Asa ceva nu exista. Multi cunoscuti s-au fript cu asta. Nimeni nu poate extrege asa de multe emailuri. O baza de date se construieste greu. Cei ce va ofera asa ceva aleleaza la lacomia unora.

Cei ce doresc sa-mi dea pm pentru a discuta pretul si conditiile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...