Jump to content
Stealth2

Banned Users [List Update]

Recommended Posts

trebuie sa recunosti ca isr era cam mort, rst-ul e in pragul de a fi la fel, eu nu am nimic cu ban-urile date, nici nu ii cunosc, doar pe burzum presupunand ca era pax

ar trebui create niste proiecte, servicii marca rst, hai pe mess sa vorbim putin

Da a inceput sa moara dupa ce m-am retras si nu m-am mai ocupat de el. Dar cat timp am fost online acolo. A fost foarte ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest TheSun

o singura chestie nu inteleg: se presupune ca asta e un thread unde nenea asta care e admin face update la o lista cu bannuri. ce cacat comentati ca fraierii?

nu-ti convine, pleci!

nu vrei sa pleci, fa un poll pe o luna cu "sa plece tinkode?", vezi rezultatul, iei masuri cat poti. (dar asta inseamna sa fi cel putin idiot sa te intereseze soarta acestui forum - ce cacat pierzi tu ? SUNT ATATEA FORUMURI PE NISA ASTA, CHIAR CREZI CA E SFARSITUL LUMII?)

asa ii place la roman, sa manance cacat peste tot. mai taci in pula mea si stai in banca ta acolo. e o chestie de bun simt, nu altceva.

pe mine de ce cacat nu ma afecteaza schimbarea adminului? pentru ca in primul rand nu am nici o treaba cu el. Dumnealui e pus sa administreze forumul - modul in care o face este strict problema lui si nu a voastra. (nu-ti convine, pleci...nu mai reiau ce am scris mai sus)

si credeti-ma, multi de aici comentati ca pizdele si faceti tam tam pe un subiect de cacat in loc sa va vedeti de drum.

in viata nimic nu e corect si niciodata nu o sa le ai pe toate.

daca am gresit ceva din punct de vedere gramatical abia astept sa ma corectati, ca am observat ca sunt multi profesori de romana,filosofi,oameni de "stiinta". parca v-a futut in cur pe toti Albert Einstein si a-ti luat muie de la Thomas Edison, iar pe urma s-a pisat pe voi Tesla.

Link to comment
Share on other sites

WOW!!!

Nici nu ma gandeam ca exista atatia trolli pe aici...

Toti sunteti asa de tari, si toti vreti sa fiti vazuti... uni isi fac conturi noi doar ca sa isi spuna parerea lol! Daca esti asa tare de ce nu postezi dupa contul tau? sunt tot felul de oameni care-s aici de maxim 1 luna, si gata ei cunosc tot rst-ul.

Nu stiu cine avea mai sus o gandire asa de prost crescuta incat a zis ceva in gen "Useri sunt RST-ul, nu adminii!" Omule romanii sunt romania nu politicienii! si tot ei conduc, pentru ca voi ia-ti ales! ai 12 ani si vrei sa ne arati ca gandesti?

Cea mai buna decizie din partea mea e sa face-ti RST-ul PRIVAT si o sa rameneti doar cu elita, dupa face-ti un alt forum public unde sa se certe toti skiddie si trolli daca e unu mai rasarit il invitati pe privat! ca dupa o sa vezi toti astia cu coaiele mari, ca o sa isi faca fiecare comunitatea lui si o sa vada cum e! dupa tot inapoi se intorc, doar TOTI SUNT MARI SMECHERI CAND INJURA DAR NICIUNU NU STIE MAI MULT DECAT CELALALT CARE E INJURAT! va da-ti cu coaiele mari ca stiti voi si ca faceti voi dar faceti pula sa moara ca in rest va ascundeti dupa propozitia "Nu trebuie sa iti dovedesc tie!" cand e vorba si te intreaba cineva ceva ii zici (cu un aer de basinos)"Dar cauta domne pe google!" ce crezi ca esti smecher ca stii din ce e alcatuit procesoru? da esti smecher printre dobitoci aia de la bloc/curte de la tine, nu veni la noi!

Frate vorbiti voi adminii si va hotarati in legatura cu Tinkode!

Si ce daca banneaza jumate de forum? nu o sa mai aveti unde sa va simtiti protejati de monitor? duceti-va pe forumurile de CounterStrike!

Inchideti topicul, ca deja se transforma in vanatoare de posturi!

Si apropo acelor useri cu coaiele mari:

"NU ESTI BINE VENIT, PLEACA!" (abea astept pe ala care o sa vina si sa zica ca am copiat propozitia)!

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Si iara se formeaza N pagini ...macar de erau posturi inteligente dar toti care mai de care filozofi,va injurati intre voi,nu sunteti o comunitate?voi trebuie sa fiti uniti nu sa va injurati unii pe altii.

TinKode,lasa topicul asa asta,mai face 1-2 deastea,daca fac cate 20-30 de pagini la fiecare poti scrie o carte:"Citate celebre de pe RST"

Link to comment
Share on other sites

Frate mor pe voi... cum veniti fiecare cu contestatii d-astea.

"TinKode sau Pula Mea n-ar trebui sa faci cutare cutare cutare"

Stati dracu pe forum, faceti ce faceati si pana acuma, nu va mai dati atatea aere. Nu vreau sa ma bag in conflictele voastre ca n-as avea nimic de castigat daca i-as spune lui TinKode ca da frustrarea pe dinafara din el (poate simultan cu un urlet d-ala de lup cum stie el sa faca), ca n-are cum sa fie asa smecher cum se da pe net (ca totusi am vazut poze si PULA MEA :)) ). Sau sa-i spun ca sufera de sindromul adminului-justitiar si orgolios care a prins pe Dumnezeu de picioare... PULA MEA.

Nu va mai pierdeti timpul luandu-va in gura cu astia, ca pizda e perisabila.

Link to comment
Share on other sites

cum spunea skiddie : e bine sa ai putere dar sa nu te controleze ea pe tine. tinkode ai dat ban pt. injurii, dar daca te gandesti , exact pt. asta ai fi putut primi si tu ban, daca erai un user oarecare. ain`t karma a bitch though?

Link to comment
Share on other sites

cum spunea skiddie : e bine sa ai putere dar sa nu te controleze ea pe tine. tinkode ai dat ban pt. injurii, dar daca te gandesti , exact pt. asta ai fi putut primi si tu ban, daca erai un user oarecare. ain`t karma a bitch though?

you're the bici and karma is just following you :)

Link to comment
Share on other sites

cum spunea skiddie : e bine sa ai putere dar sa nu te controleze ea pe tine. tinkode ai dat ban pt. injurii, dar daca te gandesti , exact pt. asta ai fi putut primi si tu ban, daca erai un user oarecare. ain`t karma a bitch though?

Motivul injurii a fost un mic adaos. Nici unuia nu i-am dat BAN special pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

dexter si nomad au fost banati pt. injurii/insulte. pe langa injurii si insulte nu mai vad nici un alt motiv. nu ca le-as tine partea. nu sunt de partea nimanui.dar stii ce e ala lup moralist, nu?

tu esti pizda aia proasta care a primit ban de 100 de ori intr-o zi, ce zici de o felatie?

Link to comment
Share on other sites

dexter si nomad au fost banati pt. injurii/insulte. pe langa injurii si insulte nu mai vad nici un alt motiv. nu ca le-as tine partea. nu sunt de partea nimanui.dar stii ce e ala lup moralist, nu?

Si injurat. Mai bine ai cauta ultimele lor reply-uri, si dupa mi-ai atrage mie atentia. Daca consideri ca nu am avut dreptate, doar spune! :)

Link to comment
Share on other sites

@1749: Da cine cacat esti tu sa-l tragi la raspundere pe admin?In locul lui TinKode va futeam un ban si cate-un ddos la fiecare sa va invatati minte sa-i mai comentati unui admin.

Poftim dovad? de incultur? ?i pupincurism.

Offtopic, warn me.

Link to comment
Share on other sites

Sincer unii nu au nici o treaba cu forumul asta,sunt total pe dinafara si comenteaza cand se iveste ocazia.Mai bine ati invata ceva decat sa va bateti cu pumnii in piept in fata pc-ului,pentru ca nu dovediti nimic nimanui.Din partea mea puteti sa va spargeti capetele oricum unii fac umbra pamantului degeaba.Ma refer la majoritatea copiilor de 12 ani care confunda forumul RST cu un forum de CS.

Link to comment
Share on other sites

@1749: Da cine cacat esti tu sa-l tragi la raspundere pe admin?In locul lui TinKode va futeam un ban si cate-un ddos la fiecare sa va invatati minte sa-i mai comentati unui admin.

Da cine cacat esti tu sa tragi la raspundere userii? Esti cumva administrator? Lasati-l in pace sa-si faca damblaua sa baneze pana se plictiseste, ati vazut ca e pus pe treaba si va mananca in cur, are el unealta de scarpinat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...