Jump to content
sandabot

Politia Bucuresti - Baza de date

Recommended Posts

Deci am prins pe cineva in RAT-ul meu care avea un soft interesant pe desktop , l-am incercat si era destul de bun , gasea persoanele din Bucuresti : Nume , Prenume , CNP , Strada , Nr , Bloc , Etaj , Apartament , Sector .

Scan : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

Download (dezarhivat are 300 mb) : http://fisierulmeu.ro/63OYJCBSBALR/Politie-Bucuresti-rar.html

Edited by sandabot
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

un sfat! feriti-va cu putinta de asa ceva, sunt patit, si stiu mult mai multe, atata va zic aveti foarte foarte mare grija!

+1.

Cand sunteti in fata calculatorului o sa credeti ca nu sunteti prinsi cand faceti magarii dar de fapt sunteti urmariti din cauza la gornistii care sunt pe aici, este pe aici un turnator din Galati care pana la urma tot dau de el si ma leg de ma-sa.

Eu am fost urmarit de DIICOT de anu trecut din noiembrie cu 3 telefoane ascultate si in martie am fost arestat pentru frauda informatica.

Cand mi-a luat la "puricat" hardul aveam instalat si asta.

Proxy = kacat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tot umbla pe dc din 2000 pana acum. Ce sa-ti faca politia daca o ai? Atata timp cat nu se dovedeste ca a fost folosita pentru a crea daune de orice natura, si in primul rand, atata timp cat n-are nimeni nimic cu tine, o poti folosii fara grija. :-j

Link to comment
Share on other sites

Tot umbla pe dc din 2000 pana acum. Ce sa-ti faca politia daca o ai? Atata timp cat nu se dovedeste ca a fost folosita pentru a crea daune de orice natura, si in primul rand, atata timp cat n-are nimeni nimic cu tine, o poti folosii fara grija. :-j

Nu ai voie sa deti informatii despre alte persoane fara permisiunea lor.

Link to comment
Share on other sites

+1.

Cand sunteti in fata calculatorului o sa credeti ca nu sunteti prinsi cand faceti magarii dar de fapt sunteti urmariti din cauza la gornistii care sunt pe aici, este pe aici un turnator din Galati care pana la urma tot dau de el si ma leg de ma-sa.

Eu am fost urmarit de DIICOT de anu trecut din noiembrie cu 3 telefoane ascultate si in martie am fost arestat pentru frauda informatica.

Cand mi-a luat la "puricat" hardul aveam instalat si asta.

Proxy = kacat.

Asta e daca nu sti sa iti ascunzi ip cea mai mare greseala care o faceti aproape toti este ca folositi proxy-uri publice, nologine etc si inca o greseala folositi acelasi proxy de mai multe ori ;) folositi servere create de voi pe alte pc-uri si trebuie folosit doar o data + redirectionari prin mai multe servere din tari diferite apoi distrus sau facut public asa le dai de lucru cand vor sa te localizeze trebuie sa le facem viata grea ca doar de asta au salariu mare nu ? Nu ma intreba cum sa faci asta, documenteaza-te!

@sandabot programu asta e de mult pe net

@Paul4games de unde sa stie lumea ca eu detin informatii de ex: despre basescu, boc ? Daca aveti gura mare si va laudati asta e va meritati soarta..

Edited by FearDotCom
Link to comment
Share on other sites

Asta e daca nu sti sa iti ascunzi ip cea mai mare greseala care o faceti aproape toti este ca folositi proxy-uri publice, nologine etc si inca o greseala folositi acelasi proxy de mai multe ori ;) folositi servere create de voi pe alte pc-uri si trebuie folosit doar o data + redirectionari prin mai multe servere din tari diferite apoi distrus sau facut public asa le dai de lucru cand vor sa te localizeze trebuie sa le facem viata grea ca doar de asta au salariu mare nu ? Nu ma intreba cum sa faci asta, documenteaza-te!

@sandabot programu asta e de mult pe net

@Paul4games de unde sa stie lumea ca eu detin informatii de ex: despre basescu, boc ? Daca aveti gura mare si va laudati asta e va meritati soarta..

Cine a zis ba ca stie lumea ce informatii deti tu , dar daca intra mascati la 6 dimineata peste tine in casa si iti iau calcualtorul+pe itne la pachet crezi ca nu le va palce sa vada ca ai baza de date a politie bucuresti?ca sa iti mai dea asa cativa ani la racoare.Si cat despre proxyuri si rahaturi, ce are ca folosesti un nologine de mai multe ori daca ai access de root pe els i stergi logurile+are uptime+viteza foarte mare, crezi ca astia de la politia romana merg in USA/china/rusia/sau pe unde dracu mai e nologineul ala sa vada ce e acolo?

Link to comment
Share on other sites

Am patit-o si eu cu cacatul asta de "program" . Cine l-a folosit stie despre ce e vorba . Chiar de folosesti proxy , e degeaba ! Esti detectat mai repede decat iti ia sa il deschizi . A fost plasat free pe net intentionat . Vre-o luna am stat cu morcovu`n cur sa nu-mi vina mascatii la usa pentru "parciul" asta . Sa nu mai zic ca baza de date e de cand era bunica fata mare

Link to comment
Share on other sites

Am patit-o si eu cu cacatul asta de "program" . Cine l-a folosit stie despre ce e vorba . Chiar de folosesti proxy , e degeaba ! Esti detectat mai repede decat iti ia sa il deschizi . A fost plasat free pe net intentionat . Vre-o luna am stat cu morcovu`n cur sa nu-mi vina mascatii la usa pentru "parciul" asta . Sa nu mai zic ca baza de date e de cand era bunica fata mare

1) Probabil a fost "leaked" de cineva, poate de cineva de la politie

2) Nu cred ca se conecteaza undeva, din cate imi aduc aminte avea o baza de date locala

3) Nu va de ce ar veni politia pentru ca ai folosi asa ceva

4) Ce spui e contradictoriu: daca era plasat free pe net, nu aveau de ce sa vina

5) Eu l-am folosit (acum x ani) si nu am avut nicio problema

Din cate stiu eu e din 2004.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...