Jump to content
ytwrecords

Usa pe care mascatii nu o pot sparge !

Recommended Posts

E o usa banala din metal cu inchidere in 3 puncte ... Mascatii aia sunt atat de prosti incat nu-si dau seama ca mai bine loveasc la balamale ca sar mai usor !! Balamalele sunt din otel de 2 mm grosime, butucii de inchidere la usa sunt de 1,5-2 cm diametru !

Link to comment
Share on other sites

?i tu nu te-ai fi speriat dac? venea cineva ?i-?i d?dea g?uri în perete ? Ba chiar le-ai fi deschis u?a !

Ai fost ironic sau..? nu imi dau seama =)

Ideea era ca era de ajuns sa taie la bucata de toc unde erau incuietorile, lucru usor de dat seama astfel incat sa poata slabi direct acolo.

Iar in cazul in care nu ai fost ironic, ca traficant de droguri sau ce mama naibii era ala...nas fi deschis usa nici daca imi punea o bomba sa mi-o dea jos, pai stau cu 'mortu-n' casa si le mai dau si drumu? sa o sparga ca poate scap de dovezi pana atunci :))

Link to comment
Share on other sites

Romania.

Aveau timp infractorii sa arunce drogurile, sa distruga hdd-urile, sa adune toti banii, sa bea o cafea si sa fuga.

Eu, datorita faptului ca mi-au spart hotii casa anii trecuti mi-am pus usa metalica si pe langa incuietoarea normala am mai pus 2 zavoare si doua incuietori. As fi curios sa vad ce se intampla... ma apuc sa scriu si eu "MUIE BASESCU" pe toate site-urile :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...