Jump to content
Pastilatu'

Aiurea...ma descarc ..daca imi permiteti ...

Recommended Posts

Nu stiu ce sa fac fratiori mei ....sunt suparat rau de tot ........sunt stresat , nervos .....in fiecare seara nu exista seara in care sa nu fiu suparat , sau stresat :) si n-am nici un adapost , sa am pe cineva care , cand cad sa ma ridice ....si sa zica ....hai frate ca urmeaza tot ce e mai frumos :@ habar nu am ce sa fac ma gandesc la o retragere ....sau macar la o vacanta....pe canapea ...ca bani nu am ...pentru ca au avut grija ashea zisi " frati" sa ma lase fara....sa stau departe de lume ca parca e prea rea ! :@

Link to comment
Share on other sites

omule dupa tot ce am vb.....cum se zice DUPA NORI APARE SOARELE asta se va intampla si la tine...ai suferit ai fost stresat nervos...defraudat de "fratii" aia carei credeai amici...viata merge inainte si cand ai cele mai putine sperante vei da peste ceva care iti va sui morala;)

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de "hacking" pentru ca eu in fiecare zi invat cate ceva nou in acest domeniu ...ceea ce nu poate fi considerat repetitiv ......:| pur si simplu sunt super stresat...si fara ajutor ..mai degraba fara "persoane dragi" care sa imi fie alaturi si sa ma sustzina :) am numai oameni pe interes in jur ;) numai lume rea si fara suflet deaia devin rau , stresat , diabolic si fara suflet nu stiu ce sa fac.....cei in care credeam m-au tradat pentru bani si femei ..fix asta sa intamplat .......simt ca stresu si singuratatea ma fac irascibil si fara stare

Link to comment
Share on other sites

spiry lumea se schimba mult pe parcursul timpului,astazi iti este tovaras,maine iti este un om obisnuit....toti fug dupa bani, dak vine unu nou in cartier cu bani pai se duce cu ala k el are bani si cheltuie prin club plm,si pe tine te lasa balta in cartier..sfatul meu este sa iti gaessti un prieten adevarat sa nu fie nici bogat nici sarac...sa aveti ce discuta si sa va intelegeti bine,asta imi trebuie si mie UN PRIETEN ADEVARAT,dar cam greu de gasit...oricum LIFE GOES ON

Link to comment
Share on other sites

Mda nu suporti sa umbli printre oameni sclavi banilor si femeilor ?:) se intampla... eu nu sunt sclavul banilor .... :| dar o femeie sincer niciodata nu refuz .... (nu accept orice ... tarfa .....de aceea prefer sa stiu ca o am mai greu decat sa o am usor si sa mai fie si cu altii 10- 30 -- 100). In fine , nu stiu sigur ce sa zik ... incearca sa treci peste asta ... habar n-am ... stai si mediteaza :P;)apropo ce fain se vede luna portocalie pe jumate ... la mine pe fereastra :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...