Jump to content
Guest expl0iter

Efectele steroizilor

Recommended Posts

adevaru e ca nu ai cum sa ajungi la forme precum Coleman,Yates,Cutler si multi altii,sau macar aproape ca ei,daca nu iei asa ceva.Prostia este ca se exagereaza cu ele,nimic nu dauneaza,daca este administrat cum trebe si nu dupa "ureche". Nu trebe sa va faceti o imagine neaparat proasta despre steroizi,doar din auzite si ce vedeti pe net,la asta i-a explodat bratele ca si-a bagat sustanol in cantitati exagerate(90cm) in brate.Cunosc baieti din cartier care baga steroizi(proprionat,deca,ena,danabol...)normal dupa niste cure din astea care dureaza saptamani,se administreaza o cura de refacere+pastile..Poti baga dar baga cu cap,si sa te indrume cineva care e de specialitate si nu ai sa patesti nimic..

Link to comment
Share on other sites

,,doar din auzite si ce vedeti pe net,la asta i-a explodat bratele ca si-a bagat sustanol in cantitati exagerate(90cm) in brate"

Nu e sustanon nene :)) , ii spune synthol (Syntholul fiind un agent injectabil de marire locala a muschiului; poate produce rezultate mari imediat, dar aceste rezultate sunt 100% artificiale , e ca si cum ai pompa aer in ceva numa ca asta e lichid ) , ala de care vb tu e Greg Valentino :

, aceasi chestie si-a injectat si ala (
) in brat care s-a infectat , corpul o recunoaste ca fiind un corp strain .
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Si cum nu exista topicuri in care sa nu se bage un mare smecher in seama, as vrea sa precizez urmatoarele, ca sa fiu pe placul tuturor celor care au 90% viata virtuala:

Ooo ce descoperire ai facut... trebuia sa ne spui si noua sa nu murim prosti

Imi pare rau ma baiat, dar cred ca o sa ai o moarte dureroasa deoarece asa mor prostii...

Ai vazut faza cu gore si ai inceput sa cauti despre anabolizante :))

Inseamna ca asta are mare influenta... :)) The new mentalist.

Nu fratzica. M-am apucat de sala dupa niste probleme de sanatate pe un termen destul de lung, iar la sfaturile unora care iau steroizi si mi-au sugerat sa iau si eu, m-am documentat pe internet si am gasit acest filmulet pe stirileprotv.

PS: Scz de off.

Link to comment
Share on other sites

^ Sper sa stea cat mai mult la inchisoare , putea foarte usor sa ii dea o palma la DJ daca avea motive si era de ajuns , nu sa il omoare cu pumnu in cap .

Legat de steroizi @expl0iter treaba e asa : daca vrei sa traiesti mai mult nu lua steroizi , munca grea la sala si alimentatia corespunzatoare te ajuta mult mai mult , daca nu te ajuta geneticul apeleaza la proteine , vitamine etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...