Jump to content
Zeus

Cea mai Tampita Farsa

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=WRUZDQM0U-I

...Ii cea mai tampita Farsa care am vazuto eu pana acum.Stiam io (din auzite)ca Huidu ala ii doar o m*ie de om dar chiar asa...si impreuna cu alti doi retardati Jugaru si Smarandescu au creat cel mai tampit moment;...poate un succes ptr. o televiziune de scandal...dar o tampenie mare mare mare...ptr .restul oamenilor civilizati...

...pai ba tampitilor [(tampit= de 4 ori prost)...ma refer la Huidu si gasca lui]...asa ceva NU SE FACE!...uitativa si voi la emisiuni de Farse care nu ajung pana in punctul ala de tampenie MAXIMA cum ati facut voi...!!!...Chiar daca vroiau sa faca o farsa totul trebuia sa fie oprit si nu sa se ajunga pana in momentul ala cand Gainusa pur si simplu o cedat si....mai departe vedeti si voi...NEMERNICILOR....oaiiiiii...ca ma apuca toti dracii de cate ori imi amintesc ce am vazut...pai cred ca de eram in momentul ala pe strada langa ei il calcam pe cap pe PAPAGALUL ala de Smarandescu care daca lati cunoaste personal ati vedea cat ii de kkcios...avaiii...oricum totul ii planuit de alt Papagal pe nume Huidu care se pare ca nu stia cum sa scape de el...gata nu mai scriu ca numai draci imi fac...ASA CEVA NU SE FACE...alea nu sunt FARSE...sunt TAMPENII...

...si Huidule nici nu o sa sti de unde iti vine beleaua...asta da motiv de HACK...

Link to comment
Share on other sites

de acord..auzi omu alta duma la prima la focus.. cica gabi jugaru era la o filmare in zona aceea si a surprins intreaga scena ba chiar a incercat sa intervina in favoarea lui gainusa .. deci prostie mai mare ca asta ... :| .. o fi fost chioara aia de la stiri altceva nu`mi explic .. oricum mie imi place cum suna .. jugaru se afla la o filmare in zona si a vrut sa intervina .. :o

http://www.youtube.com/watch?v=mrH7OJIBlg4&mode=related&search=

Link to comment
Share on other sites

Dah am vazut si eu filmarea si sincer acuma asta ii parerea mea eu cred ca toata faza a fost regizata (adica facuta chiar si cu jocul de teatru al lui Gainusha) ganditzi-va putzin asa ar reactziona un om cand este atacat in strada?...Si daca ar fi sa zicem adevarata "surpriza" pt Gainusha ar fi trebuit sa stie ca Smarandescu nu ar face chestia cu taiatu mainii mai ales in plina zi......Mi se pare o farsa rasuflata :@

Link to comment
Share on other sites

Tot o tin ei cu critiicile si farsele sau ce mama draq fac ei [ carcotasii ] pana la un moment dat.

Lor nu le e frica ca [ dau un exemplu ] "daca pune Becali pe unu sa ma bata!?

si ma filmeaza pe deasupra".Si Dezbracatu' ala si-o cauta cu lumanearea cand tot merge la festivaluri dinastea unde se da pe gratis mancare si bautura,obraznicu P*** mele

Merita sa continue emisunea lor pentru un sigur lucru :

Bebelusele

:P

Link to comment
Share on other sites

extazy69 wrote: Dah am vazut si eu filmarea si sincer acuma asta ii parerea mea eu cred ca toata faza a fost regizata (adica facuta chiar si cu jocul de teatru al lui Gainusha) ganditzi-va putzin asa ar reactziona un om cand este atacat in strada?...Si daca ar fi sa zicem adevarata "surpriza" pt Gainusha ar fi trebuit sa stie ca Smarandescu nu ar face chestia cu taiatu mainii mai ales in plina zi......Mi se pare o farsa rasuflata :@

@Doh...Nu-i taia mana cu un baston telescopic...(daca reusesti sa faci tu chestia asta iti dau un bax de scotch:) )

@Fiecare are modul lui de a reactiona in diferite situatii...Uite ca el a reactionat in modu' ala...

Asta legat de modu' in care a fost facuta farsa ca de farsa in sine nu comentez...

Link to comment
Share on other sites

Sub7 wrote: Si Dezbracatu' ala si-o cauta cu lumanearea cand tot merge la festivaluri dinastea unde se da pe gratis mancare si bautura,obraznicu P*** mele

Mie mi se pare prea penal, ce face Dezbracatu. Daca tu asta ai inteles ca se duce dupa mancare si bautura la festivaluri...., uitate mai atent next time. Omu se duce sa faca misto de figurantii sau figurantele care se cred mari vedete, cantarete.... cu harfe in cap.

Sub7 wrote: Merita sa continue emisunea lor pentru un sigur lucru :

Bebelusele

:P

Poate arata ele cat de cat bine la corp (desi uneia i-ar trebuii niste silicoane), dar cu dansul sunt praf, nu sunt in stare sa faca un sincron pe o melodie, cu miscari urate si multe altele.... Ce sa mai sunt praf praf.

Link to comment
Share on other sites

j0shua wrote:

Poate arata ele cat de cat bine la corp (desi uneia i-ar trebuii niste silicoane), dar cu dansul sunt praf, nu sunt in stare sa faca un sincron pe o melodie, cu miscari urate si multe altele.... Ce sa mai sunt praf praf.

Cea blonda e dansatoare la balet ! Deci nu prea cred ca sunt praf ... poate bruneta e ... ca aia e luata de pe strada, da blonda le are !

Link to comment
Share on other sites

extazy69 wrote:

@Fiecare are modul lui de a reactiona in diferite situatii...Uite ca el a reactionat in modu' ala...

Asta legat de modu' in care a fost facuta farsa ca de farsa in sine nu comentez...

Ai dreptate. Fecare actioneaza in felul lui. Si dak stam bine sa ne gandim. dak ai fi atacat si cineva tear ameninta ca iti rupe mana, u ai mai tine cone, ca e zi sau noapte, ca l vede cineva sau nu? sa fim seriosi. Dar poate sa fie si regizata. Nu zic nu...

Link to comment
Share on other sites

Dar ati uitat de farsa lui Gainusa??? facuta la Huidu ?

Inainte sa inceapa emisiunea,fiecare prezentator are nevoie de un hair stylist nu ?ei bine lui Huidu i-o pus ceva in par, si i s-o zis ca ii va cadea paru' , toti au ras de el :))

:D:D:D:D

Dar farsa cu Zmarandescu :o:o

Ma bucur ca o incasat-o de la Sora, cand i-o trantit Sora un pumn in barba nu mai stia de el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...