Jump to content
inimini

Cei mai buni affiliati si unde sa nu te affiliezi!

Recommended Posts

@Mod daca nu am deschis bine... sorry... :)

Sal´tare RST!

Tocmai am cumparat WPRobot si acuma nu stiu toate firmele de afiliere de acolo si la care sa ma afiliez si daca merita. Poate cineva sa confirme care sunt cele mai bune firme pentru afiliati?

Am gasit pe un torrent asta feedelicious,com si vreau s stiu daca e scam.

THNX!

Link to comment
Share on other sites

WProbot e ok dar nu prea mai face fata la ritmul cum google isi schimba algoritmii si tot trebuie sa duci putina munca manuala la articole daca vrei sa fie unice si sa le indexeze bine. l-am luat si eu de ceva vreme ptr un autoblog si am ajuns sa am vreo 5 dar tot mai multi bani am facut din adsense decat din afiliati.

Daca vrei sa faci bani cu programele de afiliere eu m-as duce la ClickBank si la CJ inainte de toate ca aia te primesc repede si de acolo faci banuti buni daca ai si ceva marketing in p...sange. Restul nu stiu cat de usor sau repede te primesc ca am incercat odata si multi nu m-au primit din diferite motive. Imi place CJ cu adSense ca iei destui bani pe clickuri daca ai trafic si nu esti prea flamand :) CJ te plateste la EPC si poti sa faci mai multi bani decat cu google daca ai trafic mare, cel mai mult am luat intr-o saptamana 250$ de pe un singur banner de la CJ.

E tare feedelicious.com ala e nou in niche si cred ca o sa se ridice repede daca vor sa lase afiliatii sa puna linkuri DoFollow plus adsense. Merci, am luat si eu un post ieri cu backlink la realhacker si e inca e in review :D sper sa il lase.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...