Jump to content
Lubbock

Decriptare imposibila

Recommended Posts

asta petru ca probabil este un hash reversibil, creat internet explorer 7/8 cred. Am observat ca exista hash-ul respectiv doar pe chestiile luate din internet explorer. Am cautat sa vad ce tip de hash e(foarte scurt) si nu am gasit mare branza.

Ce tip de hash e asta pelican ???

Link to comment
Share on other sites

Macar daca ai sta inchis in casa cu un motiv, dar tot prost ramai.

Ma intreb de ce insisti ca lumea sa faca challenge-u asta... :-? Ultima data cand am verificat, daca x organizeaza o activitate, si o multime de elemente y1,y2...yn isi baga respectuos madularul zburdalnic in pantecele mamei lui x, atunci x is baga pula in toti y si isi vede de treaba(asta daca nu e disperat sa rezolve chestia). Fa tu analogia cu topicul asta.

Cand te vad cum insisti asa pe un hash (fara sa spui ce-ai incercat -> nu stii ce sa incerci -> habar n-ai ce-i un hash) nu pot sa nu banuiesc ca esti prost ca noaptea (daca aveai cat de cat idee despre ce e acolo te documentai si ii dadeai de capat).

Asadar, presupunand ca logica mea e corecta (si tu esti prost ca noaptea), probabil ori ai facut rost de hash cu havij, ori l-ai luat de undeva de pe net (mult mai probabil, daca te descurcai cu havij te descurcai si cu un hash).

+o dovada in plus ca esti prost : Vrei ca oamenii sa decripteze un hash.

Tu esti mandru asa, in general, de calitatea vietii tale?

Hashul e probabil de la un pass de fb, ori kevink-1993@hotmail.com ori empholyshit@gmail.com. Si l-ai gasit pe http://www.steam-hacks.com/forums/off-topic--other/48820-free-logs-fresh.html .

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...