Jump to content
Dodohaha

Vand emailuri Romania - baza de date emailuri din Romania, unica, curata

Recommended Posts

- Peste 1.2 milioane adrese de e-mail Premium, fara dubluri, exclusiv din Romania

- Fara adrese alterate, ex. ion[AT]yahoo.com

- Fara adrese gresite, ex. ion@gmail.ro

- Fara adrese fake, generate, ex. ion111@yahoo.com , ion222@yahoo.com , ion333@yahoo.com

- Fara adrese incomplete, ex. ion@yahoo

- Fara adrese vulgare, imorale

- Fara adrese SpamTrap

- Baza de date unica, ultima actualizare fiind facuta in Septembrie 2011

- Sunt incluse extensii Gmail, Yahoo, Rocketmail, Hotmail, Aol

- Sunt incluse adrese de persoane fizice si juridice (ce acopera toate domeniile de activitate)

- Cea mai diversa si completa baza de date din Romania

- Tehnologie proprie de analizare a adreselor de mail, asociata cu un sistem avansat de indexare

Mare atentie: Nu va lasati pacaliti de cei ce vand 5-7 milioande de adrese de email. Asa ceva nu exista. Multi cunoscuti s-au fript cu asta. Nimeni nu poate extrege asa de multe emailuri. O baza de date se construieste greu. Cei ce va ofera asa ceva apeleaza la lacomia necunoscatorilor.

Putem discuta aici sau dati-mi pm pentru detalii.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa te anunt ca gresesti, de pilda eu doar din ecupidon.ro am extras 1.400.000 e-mailuri romanesti. Nici eu nu am avut curajul sa spun ca am cea mai complexa baza de date din Romania, numarul e-mailurilor mele atingand aproape 8 milioane:), ma indoiesc ca o ai tu:D.Sunt intradevar si o gasca de lameri care fac bani din prosteala da nu toata lumea face la fel. Uite daca vrei facem un barter imi spui sursa e-mailurilor tale si eu iti dau acelasi numar si iti specific si sursele.

Stima!

Link to comment
Share on other sites

De unde prietene 1.4 milioane de emailuri? Daca tu ai 1.4 milioane de emailuri romanesti dintr-un singur site eu ma inpusc. Ecupidon e site de maimutoi care vor sa se imbarlige si cauta pe site-uri de specialitate sa vezi ce trafic are. Un trafic slabut. Nu e vizitat de 1.4 milioane de vizitatori unici dici in 5 ani. Iar inregistrati au maxim 50.000. Am experienta cu emailuri mai multa ca tine.

Fa o statistica. Cati suntem noi in Romania, cati sunt copii pana in 7 ani, cati batrani, cati in mediu rural cu WC in curte si paote nici curent nu au si o sa vezi ca nu prea au cum sa fie fie 8 milioane de utilizatori. Dar....sa zicem ca ipotetic ar fi 8 milioane de utilizatori. Crezi ca toti utilizatorii de internet au adrese de email? Tot ipotetic presupunem ca ar avea adrese de email. Toi au preocupari de vanzari, cumparari, inscriereri pe site-uri de matrimoniale sa le poti gasi tu adresele? Mare teapa cu aceste 8 milioane. Am si eu o baza de date de 6 milioane. O vrei? O dau gratis.

fa socoteli si lasa vrajelile astea cu 8 milioane de adrese romanesti.

Link to comment
Share on other sites

isblacks..da 5 euro dau 500 de adrese....dar de 100 de euro le dau pe toate 1.2 milioane

Dar am si o oferta ca a lui iustin86. Dau 6 milioane de adrese cu 20 euro. Nu am 8 milioane. Am doar 6 milioane.

Mare afacerist esti tu prietene, inceteaza double-post-ul si inceteaza spam-ul pe forum cu afacerile tale cu mail-uri. Treburile nu merg chiar asa cum vrei tu.

P.S. Cine i-a apropbat postul la asta? Parca admini erau pusi sa verifice inainte de a aproba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Dodohaha foarte multe persoane au mai multe adrese de mail personale plus adrese de mail de la firma unde lucreaza. 6 milioane de mailuri romanesti exista. Exista mult mai multe de atat. Daca ma apuc sa extrag din sursele mele mailuri ating numarul de 6 milioane cam intr-o saptamana si ceva din care majoritatea sunt active si cel putin 90% romanesti, fara a avea macar o adresa generata sau eronata. Spun asta in conditiile in care eu imi castig existenta din spam si daca nu ar fi bune adresele as face foamea. Eu zic sa iti vinzi marfa linistit si sa nu mai arunci cu noroi in altii. E loc pentru toata lumea in domeniul asta.

Link to comment
Share on other sites

Eu spun din experienta. Nu am gasit niciodata 6 milioane de emailuri. Daca tu ai asa ceva si le vinzi, le cumpar eu dar sa ne intalnim fata in fata sa vad ca ai ceea ce spui. Am dat un exemplu clar de ce nu pot exista un numar asa de mare de emailuri dar argumente de ce nu ar exista nu am gasit decat frustrati ca Zatarra. Faceti-mi o socoteala logica de unde dracu aduni 6 milioane de emailuri intro saptamana. Nu vreau surse. O explicatie logica. Luminati-ma. Ce site din romania are 6 milioane de persoane inregistrate? Sa arunci numere pe piata e simplu. Evident puteam incepe postul cu vand 10 milioane de emailuri dar nu vand ce nu am sau ce nu prea vad sa existe.

Link to comment
Share on other sites

Eu spun din experienta. Nu am gasit niciodata 6 milioane de emailuri. Daca tu ai asa ceva si le vinzi, le cumpar eu dar sa ne intalnim fata in fata sa vad ca ai ceea ce spui. Am dat un exemplu clar de ce nu pot exista un numar asa de mare de emailuri dar argumente de ce nu ar exista nu am gasit decat frustrati ca Zatarra. Faceti-mi o socoteala logica de unde dracu aduni 6 milioane de emailuri intro saptamana. Nu vreau surse. O explicatie logica. Luminati-ma. Ce site din romania are 6 milioane de persoane inregistrate? Sa arunci numere pe piata e simplu. Evident puteam incepe postul cu vand 10 milioane de emailuri dar nu vand ce nu am sau ce nu prea vad sa existe.

am exportul din db, fix cum era acolo, ti-l pot da sa te uiti sa vezi ca sunt 1.400.000 e-mailuri unice in el. Daca nu esti sigur de informatie de ce arunci cu noroi? da-mi un pm cu idul tau de mess si-ti trimit fisierul sa te convingi.

Link to comment
Share on other sites

Ce site din romania are 6 milioane de persoane inregistrate? Sa arunci numere pe piata e simplu.

Exista site-uri cu cateva milioane de usere. Oamenii fac id-uri, sterg id-uri, fac alte id-uri, au mai multe id-uri si mailuri, pentru firma, pentru a se feri de nevasta, pentru pentru pentru. E logic sa existe mai multe adrese mail decat locuitori. Nici tu nu poti garanta ca absolut fiecare adresa mai este activa decat daca ai vorbit cu cei peste 1 milion si de persoane din db-ul tau. Multi nu isi procura adrese din db-uri de site-uri si nici din spidere web. Eu personal nu o fac. Asta pierzi din vedere.

Link to comment
Share on other sites

@Dodohaha foarte multe persoane au mai multe adrese de mail personale plus adrese de mail de la firma unde lucreaza. 6 milioane de mailuri romanesti exista. Exista mult mai multe de atat. Daca ma apuc sa extrag din sursele mele mailuri ating numarul de 6 milioane cam intr-o saptamana si ceva din care majoritatea sunt active si cel putin 90% romanesti, fara a avea macar o adresa generata sau eronata. Spun asta in conditiile in care eu imi castig existenta din spam si daca nu ar fi bune adresele as face foamea. Eu zic sa iti vinzi marfa linistit si sa nu mai arunci cu noroi in altii. E loc pentru toata lumea in domeniul asta.

salut..m ar interesa si pe mine lista email-uri romania si de germania daca poti face rost (web,gmx,hotmail,yahoo) astept raspunsul tau merci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...