Jump to content
BizZaroO

Spune-mi unde stai ca sa pot veni sa-ti fur din casa !

Recommended Posts

Ca sa ne cunoastem cat de cat mai bine, spun sa postam aici locul unde stam fiecare ( doar orashu). Unii or sa zica: Ce rost are atata timp cat te-ai prezentat la bine ai venit!... ? Dar are rost ca unii nu s-au prezentat. Si in + de asta mai discutam si noi despre vremea in orasul in care ne aflam despre una despre alta. O sa incep eu

Plopeni, Jud Prahova.

P.S: Fara sa va bateti joc. Rog seriozitate

Link to comment
Share on other sites

GALATI STR. EROILOR ( ) , Nr. 60, Bl. 2c, Intr.A , Et. 3, Apt.23

Cod postal: 800119 cauta-ma aici

ps:BizZaroOti-ai facut un obicei in a deschide topicuri in vederea maririi nr de posturi

eu sunt aici de knd era vechiul xss-watch si eram putin si facea kw3rln teste pe mine pe chat sa vada de imi poate da ban.mai bine taci si invata k daca ai multe postari n-ai nik de castigat..ce ai ??iti plac stelutele?

Link to comment
Share on other sites

maleficus wrote:

ps:BizZaroOti-ai facut un obicei in a deschide topicuri in vederea maririi nr de posturi

eu sunt aici de knd era vechiul xss-watch si eram putin si facea kw3rln teste pe mine pe chat sa vada de imi poate da ban.mai bine taci si invata k daca ai multe postari n-ai nik de castigat..ce ai ??iti plac stelutele?

1 nu e adevartat.

2 stelutele alea nu inseamna nimik pt mine. Nu alea demonstreaza ca am invatat ceva

3 dak ai fi mai atent, ai vedea ca majoritatea posturilor sunt la programe, tutoriale, programe de securitate si vro 2 la cereri pe care unu din ele leam sters si unu vreau sa il sterg.

imi pare rau ca ai parerea asta despre mine. Si topicu asta voiam sa il pun de mai de mult, dar am zis sa nu ma fac nesimtit si sa postez posturi dastea fara sa pun neste programe si tutoriale si ce am mai pus. Si sunt altii care fac posthunting. Nu dau nume. Nu vreau sa imi fac probleme pe aici si sa ma cert cu ei ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...