Jump to content
FearDotCom

Vand Root, Nologine, RDP

Recommended Posts

Vand root (are si scanner instalat) - la 2 rooturi cumparate pretul e mai mic

- Nologine SUA, Canada, Franta, Germania, Italia, China, Mexic, Spania (am nologine si de alte tari)

- RDP-uri

Cine e interesat pm si discutam pret negociabil, cine cumpara mai multe fac si reducere.. ;)

Plata prin cod orange (NU ACCEPT paypal sau LR)

EDIT:

Preturi foarte mici

Edited by FearDotCom
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

PS: Cine vrea rooturi si nologine sa specifice draku si ce vrea adica sa imi zica vreau root uid-0

Ma doare in pLa daca habar nu aveti sa instalati un backdoor/exploit/scanner etc pe un root uid 0 asta nu e treaba mea

Cineva imi cere un root de scan la un pret mai mic si nu are importanta daca e uid 0 sau user decat sa mearga scaneru pe el.. ok dupa cateva zile imi zice omu azi ca eu ti-am cerut root de scan dar nu prinde nimic, ii am facut si un print screen de pe root ca la mine prinde ok omu o da in vrajeala pai nu merge sa instalez nici macar un backdoor (mi-a cerut un root ieftin pt scan si nu conteaza daca e uid 0 sau user) ii am schimbat iar rootu dar tot user ca pt asta a platit mi se pare ceva normal, ma doar in pl daca nu stiti sa folositi cateva comenzi elementare va e lene si sa cautati pe google intelegeti in plm odata ca atunci cand cumparati ceva nu e obligat nimeni sa va explice si cum sa scanezi sa pui o pagina scam sau mai stiu eu ce vrea pl voastra, nimeni nu are timp de pierdut cu voi

Deci inca o faza cu nologinele... Eu v-am zis de la inceput aveti nevoie de ex 200 sau mai multe nologine ok se rezolva si in 1-2 zile daca pica orice nologin til schimb (doar daca pica) deci iar nu ma f^te pe mine grija ce faceti voi cu ele deci daca iti merg sunt ok nu ? acu nu sunt eu de vina ca nu poti tu sa faci tu nustiu ce vrajeli sau plm asta chiar nu ma priveste dar pt asa ceva nu va pot inlocui nologinele atata timp cat ele merg, atentie ce cereti aia primiti asa ca nu ma mai f^te-ti cu vrajeli daca esti prost nu mai cumpara pt ca eu nu sunt platit sa va invat cum sa folositi un amarat de scanner sau mai stiu eu ce faceti voi pe root

Tot persoana respectiva mi-a zis sa ii dau toate conturile de pe rootu respectiv de ex daca sunt 10 useri sa ii dau acces la toti asta nu se poate voi platiti sa aveti acces decat la un root nu la toate conturile deci mare atentie cand cereti de ex root uid-0 sau user ca ma doar in pl daca voi nu puteti sa va faceti treaba pe un root cu drept de user, ai vrut ceva ieftin asta primesti si nu sunt eu de vina daca era omu destept folosea comanda care ii afiseaza toti userii de pe un root si incerca user si pass poate se potrivesc sau brute/exploit etc

Inteleg ca nu sti cum se foloseste un scanner sau ceva dar acuma nu sunt frate obligat sa va explic voua cum se foloseste cauta in pLm pe google si invatati si singuri ca nu e obligat nimeni sa va dea o mana de ajutor sau sa fiti ajutati gratis, daca va explic ce si cum o fac pt ca asa vreau eu dar nu pot sa stau sa va explic tot timpu ce trebuie sa faceti cand cele mai banale intrebari apar pe prima pagina cand cauti pe google

Edited by FearDotCom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...