Jump to content
Mr.Proper

A aparut Kent 8 HD Lung (Cartonat)

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul a aparut Kent 8 HD Lung catonat, il gasiti in magazine, momentan nu am poze cu el dar o sa fac sa pun.

O poza cu kent 8 hd normal kent_hd_futura_big.jpg?1256716130

Cel care a aparut acum este mai lung.

Ce ziceti de el? nu e super?? :>

Am gasit niste poze pe Noul Kent 8 HD Lung Cartonat (Poze)

kent8hdlung3wwwparaziti.jpg

kent8hdlung4wwwparaziti.jpg

kent8hdlung2wwwparaziti.jpg

kent8hdlungwwwparazitii.jpg

Edited by Mr.Proper
Poze
Link to comment
Share on other sites

Vezi tigarea in HD ?

Next step : 3D

Sa lamurim treaba cu acest Kent HD….vechea gama 3TEK a devenit Kent HD de pe 13 iulie 2009….sunt tot cele 3 variante: Blue sau 8, Silver sau 4 si White sau 1, cantitatea de gudron (tar), nicotina si monoxid de carbon este aceeasi, deci nu sunt nici mai tari si nici mai slabe decat gama anterioara, gustul este acelasi dar este mai bine individualizat, cu accente mai clar conturate….mi se pare super k au gandit acest Kent HD….asa cum cu sistemul high definition sunetele si imaginile sunt trasmise la calitate maxima se incearca acest lucru si cu transmiterea gustului….de ce sa nu imbunatatim experienta de a fuma? Daca va ganditi au adaugat acele doua membrane de charcoal adiacente si invelisul dublu pentru un gust transmis la maxima precizie….si inca o chestie nu comparati Kent HD cu Kent Surround, sunt 2 lucruri total diferite!!!! Mie sincer chiar imi place Kent HD Blue….imi place k intotdeauna Kent s-a aflat sub umbrela “Inventing”, intotdeauna a inventat ceva nou pentru noi fumatorii, a imbunatatit experienta de a fuma si a incercat sa ne tina aproape….intotdeauna a fost in pas cu tehnologia!Uitati-va bine in Romania si veti vedea ca majoritatea fumatorilor sunt de Kent…..nu fac nicio reclama, constat doar un adevar!Oricum, fiecare cu preferintele personale…fumati ce va cade bine…dar nu va bateti joc de KENT.

Ala bala portocala

O sa le incerc si pe astea cum am incercat si Marlboro mentolat, ala cu buton = VOMA + TUTUN !

tru` ... cand fumez alea cu click ma simt mai slabit...

uneori chiar mi se face rau de la cacatu ala, cel mai bine daca ar pune gume de mestecat sau pastilute mentolate pentru fiecare tigara in pachet, cred ca ar sparge topurile :)

Eu unu as cumpara astfel, decat alea cu click:), pana atunci... kent 8 rullz

Edited by p3tru
Link to comment
Share on other sites

Tigarile care nu se vor schimba:

Eight+of+weed.jpeg

Singurele 5D !!

Ontopic: eram fumator de Kent 8, pachetele vechi ( cu kent8 scris pe mijloc ) de cand au schimbat pachetele nu mi-a mai placut gustul...

O sa le incerc si pe astea cum am incercat si Marlboro mentolat, ala cu buton = VOMA + TUTUN !

Daca vrei iti dau cat vrei din mijocul santului de pe aici ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...