Jump to content
OrIaX

[VAND] Emailuri

Recommended Posts

Vand emailuri fresh targetate pe categorii/nise.

Toate sunt fresh si dump-ul e facut la comanda.

Postati aici cererile voastre. (daca nu am pe stoc dureaza maxim 24 de ore).

Nu sunt mailuri luate cu crawlere sau programe de genul.

As dori daca se poate toate mailurile tinerilor intre 18-27 de ani, din Romania, activi online care folosesc ebanking si sunt atrasi de site-urile de reduceri/vouchere gen groupon.ro,reddeal.ro, frecventeaza si cumpara de pe acest gen de site-uri, targetate pe orase.

Link to comment
Share on other sites

As dori daca se poate toate mailurile tinerilor intre 18-27 de ani, din Romania, activi online care folosesc ebanking si sunt atrasi de site-urile de reduceri/vouchere gen groupon.ro,reddeal.ro, frecventeaza si cumpara de pe acest gen de site-uri, targetate pe orase.

Aici ceri mailuri ale persoanelor care folosesc ebanking .... parca era in TOS chestia asta

Persoane care folosesc siturile de vouchere se rezolva dar cu varsta si targhetate pe orase... asta e comanda grea spre imposibila dar daca reusesc asa ceva iti dau un semn...

Link to comment
Share on other sites

Aici ceri mailuri ale persoanelor care folosesc ebanking .... parca era in TOS chestia asta

Persoane care folosesc siturile de vouchere se rezolva dar cu varsta si targhetate pe orase... asta e comanda grea spre imposibila dar daca reusesc asa ceva iti dau un semn...

Am specificat persoane care folosesc ebanking, pentru ca am nevoie de oameni care cumpara online cu cardul, eu vanzand vouchere on-line prin intermediul site-ului meu. N-are nici o legatura expresia "persoane care folosesc ebanking" cu frauda online, e exact nisa de care am nevoie.

Salutari, Iustin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...