Jump to content
DuTy^

Orange, Vodafone, Cosmote!

Alege reteaua preferata!  

94 members have voted

  1. 1. Alege reteaua preferata!



Recommended Posts

Salut,

Sunt in impas, nu stiu ce sa aleg dintre vodafone, cosmote,orange!

As vrea sa aiba la un pret bun, si calitate evident: Internet, sa nu piarda semnalu` din 3 in 3 ore, si sa fie avantajos!

Va rog sa votati, si sa adaugati si un comentariu care sa sustina votul!

Gen:

Reteaua mea este buna pentru ca: Abonamentu costa 1 leu si am 1 mb trafic, iti recomand!

Daca se poate fara caterinca!

Link to comment
Share on other sites

Nu iti recomand nimic, chiar daca o sa fiu considerat nepoliticos. Pt. ca ceea ce se va scrie si vota de urmatorii va fi irelevant, totul fiind subiectiv. Asemeneta topicuri, cum au fost si cele despre "care antivirus este cel mai bun" au creat discutii fara niciun sens, care nu au dus nicaieri.

Un thread fara rost.

Punct.

Link to comment
Share on other sites

nu-i vorba de subiectivitate, ci de cele mai bune oferte.

de exemplu orange young e / era destul de competitiv. in prezent este oferta

1500 minute in retea+ 1500 sms-uri in retea+ 75 sms-uri nationale + 75 min nationale cand cumperi un sim orange cu 5 euro, se activeaza automat, si ramai si cu un euro pentru diverse.

iti trebuie nervi sa compari cele mai bune oferte.

uite orange : http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html

Link to comment
Share on other sites

La vodafone sunt 3000 min si sms in retea + 75 min si sms nationale + Sun gratuit in grup nelimitat, iar cei din grup primesc toti cate 50 min cu cei din grup. (grupurile se pot crea doar intre vodafonisti si poti fi membru al unui singur grup).

Cu semnalul stau mai prost decat Cosmote.

De internet nu stiu nimic. Stiu ca era la orange o oferta cu 3.50 euro si aveai net toata luna (fara trafic limitat si prostii).

Link to comment
Share on other sites

si eu am aceeasi oferta la cartela cosmote...

3k minute retea, 3k sms , 75 min (inter)nationale + 75 sms (inter)nationale cu 6 euro

de curand am cautat si eu sa imi fac abonament voce si net...Cea mai buna oferta am gasito la cosmote ... 6E voce si 8E 3gb trafic si dupa ce se termina platesti 0,03/mb la 7,1 mb/s .8E/3gb e extraoptiune deci iti trebuie abonament de voce ,daca nu cel mai ieftin abonament de net e 18E cu putini mb...

Faza naspa e ca in toate retelele trebuie sa platesti traficul suplimentar,viteza scade si ai trafic nelimitat doar in cazut abonamentelor pt laptop!!

Nu stiu ce aveti voi cu reteaua cosmote... eu m-am inteles bine cu ei si da... am avut abonamente in toate retelele...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...