Jump to content
Fatal1ty

ce tare e jiji

Recommended Posts

Da, a facut multe case dar el are drepturile de proprietate, cum nu ii convine ceva poate sa arunce acei oameni in strada...

A mai cumparat si el un partid, l-am vazut intr-un filmulet facut inainte de 1989 cum el se destra cu tovarasii generali.

Parerea mea ca el se crede mai degraba un profet, foloseste religia doar sa para el mare om.

Eu nu vad rostul exorcizarii unui stadion inainte de meci si multe porcarii ce mai face el.

Ma intreb cum si-a facut el averea, oare oile lui aveau lana de aur? :D

Link to comment
Share on other sites

beerlover0008 wrote: Da, a facut multe case dar el are drepturile de proprietate, cum nu ii convine ceva poate sa arunce acei oameni in strada...

nu cred ca ar face asta ..el se straduieste sa creasca in ochii romanilor ..iti dai seama cum l-ar privi romanii daca i-ar da afara din case

beerlover0008 wrote: A mai cumparat si el un partid, l-am vazut intr-un filmulet facut inainte de 1989 cum el se destra cu tovarasii generali.

da` ce ... tu nu te distrezi ? ;)

beerlover0008 wrote: Parerea mea ca el se crede mai degraba un profet, foloseste religia doar sa para el mare om.

parerea ta! ;)

beerlover0008 wrote: Eu nu vad rostul exorcizarii unui stadion inainte de meci si multe porcarii ce mai face el.

stie el ce stie..uite ca l-a ajutat dumnezeu si azi ..a facut egal cu pandurii :@ mare noroc

beerlover0008 wrote: Ma intreb cum si-a facut el averea, oare oile lui aveau lana de aur? :D

cu siguranta nu au lana de aur dar are el rotitzele din cap bine unse

concluzia ... JIJI RULZZZZZZZ !!! :@

Link to comment
Share on other sites

Gigi Becali ( deoarece va ramane la stadiul de Gigi , nu Gheorghe/George ) , reprezinta "romanul" din ziua de azi.

De ce inclin sa zic aceasta chestie ? Majoritatea tinerilor din ziua de azi , au un comportament aka Jiji ( mai pe romaneste ). Mai bine zis : intr'o tara guvernata de bani si prostie crasa , droguri , sex , petreceri si veselie , unde Gigi Becali e simpatizat de cat mai multi dintre noi , cum dorim integrarea in UE ? ( Cu Jiji presedinte ).

Intr'o tara , unde "prostu'" se imbogateste .. pe seama altora , unde taranii/oieri ajung milionari pe "euroi" , unde "muschiu meu " si dictionarul celor 7 cuvinte agata "pustoaicele" , cum se vrea sa ajungem undeva ?

Intr'un sistem de invatamant guvernat de chiul si "profesori necalificati" , intr'o generatie "vreau bani -> femei -> distractie" , unde idolul Jiji , inca mai guverneaza visele tinerilor , unde filmele si jocurile cu "pusca in mana" sustin copilaria tinerilor si sa nu mai vorbim de drogul numit Internet .

Atentie , sa nu cumva , Jiji cu facultatea lui de drept , sa devina mai destept decat multi dintre romani .. :o

Link to comment
Share on other sites

beerlover0008 wrote: Da, a facut multe case dar el are drepturile de proprietate, cum nu ii convine ceva poate sa arunce acei oameni in strada...

A mai cumparat si el un partid, l-am vazut intr-un filmulet facut inainte de 1989 cum el se destra cu tovarasii generali.

Incearca sa te mai informezi putin;)

Link to comment
Share on other sites

Bine zis crystygye ... a facut de fiecare data cand a zis, spre deosebire de altii care AJUNG PRESEDINTI si zic ca fac ca nush ce, ca nush cum ... promit in campanii electorale .. si cand ajung presedinti, se duc in vizite prin Japonia ... Coreea si pe unde se mai duc ei ! Sa nu uitam ce japca a facut OMV cu noi cu Petromul !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...