Jump to content
macs

Voltrank - free link exchange network

Recommended Posts

LOL! Pun pariu ca te gandesti la voltii aia ca sunt 7000 de backlinkuri:) tine-i pentru tine ca o sa ai nevoie si oricum nu cred ca poti sa ii vinzi. Mi.am dat seama de optiunile alea si gasisem pe la iei pe site un tutorial care explica ce si cum dar nu mi.am mai batut capu cu ele. La mine e 100 / 100 de la inceput si cred ca inseamna 100% :D dar oricum tot mai sunt pagini din rapoarte care nu afiseaza linkurile.

Tine-ti aia 7000 de volti si in 2 luni cand o sa faca google o noua actualizare de PR poate te arunca direct in pr2 ;)

bafta!

Link to comment
Share on other sites

@Macs YOU ROCK! am ajuns si eu pe prima pagina cu un blog de 2 luni :D e de jde mii de ori mai tare voltu ca oricare site am incercat

Imi explica si mie cineva care e diferenta intre Daily Limit si Overall Limit? cred ca de aia nu se vad linkurile pe toate paginile din rapoarte dar tot nu am inteles daca are vreo legatura cu optiunile alea.

ps: am 7000 volti de vanzare. oferte pm

Vezi ca google salveaza cautariile, daca cauti ceva odata si selectezi site-ul respectiv o sa iti apara mult mai sus decat e de fapt, aveti grija cu backlinkurile(pot sa te urce dar si sa te coboare)

Link to comment
Share on other sites

nu accepta "gambing si cred si pirated content" .deci sa inteleg ca nu accepta filme online?

...mai corect spus orice este sau li se pare lor "ilegal" nu este acceptat in sistem. Nici RealHacker nu l-au primit cu PR2, privacy... blablabla, acceptat de adsense si verificat de quantcast.... nimic, zero... aproape ca m-au injurat, au zis ca nu le place de administrator fara sa dea prea multe explicatii :)

Si cred ca nu iar conveni la nimeni sa aiba un site cu backlinkuri in altul fara privacy policy , banat de adsense sau cu continut ilegal...

Link to comment
Share on other sites

Scriptul lor consuma multe procese. Era sa imi fie suspendat hostul din cauza lor...

Nu stii ce spui!

Sunt millioane de utilizatori VOLTRANK si cred ca esti singurul care spune asta...

Am mai explicat in topic... foloseste scriptul in "footer" si eviti sa iti incetineasca timpul de incarcare. De fapt orice script, mai ales java, ca si cel de la adsense iti incetineste site-ul.

GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization + Pingdom Tools ...si vezi care poate fi problema in site la tine.

Traceroute, Ping, Domain Name Server (DNS) Lookup, WHOIS ...sa iti verifici hostul.

hope it helps!

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...