Jump to content
macs

MyLot - Discussion Money Maker!

Recommended Posts

Discussion Money Maker

myLot

Incredibil, n-am crezut ca se poate dar asa este... primu site unde te bagi in seama si faci bani! :)) pe bune!

Nu trebuie decat sa o rupi putin in engleza sa te bagi in seama pe acolo si esti platit la orice replici sau subiecte deschizi.

I-am incercat nu demult de plictiseala in timp liber si nu am inteles exact cu cat si pentru cat te platesc, important e ca te platesc cu 5-10 CENTI pentru replici si mai mult pentru subiecte.

Faza tare e ca daca te prinde si iti place sa barfesti mult sau sa inveti lucruri noi poti sa castigi mai bine de 10 dolari pe zi, asta pentru aia care nu au altceva mai bun de facut decat sa bantuie internetul in cautare de oportunitati.

PRO:

TU (caracatita) + 8 ore (acasa/beci) = aprox.20$ + carcei la dejte + bronzat de monitor(!?)

CONTRA:

Site-ul e ceva mai dificil de navigat si trebuie sa va completati tot profilul de la inceput daca vreti sa pareti credibili. Pe mine m-a scos din sarite completarea profilului, oribil, luuuuuung, 70mii de intrebari si poze si... ai impresia ca esti la interogatoriu. o fi vreo schema CIA sa recruteze caracatite...

Sper sa ajute, eu nu am facut decat 7$ ptr cateva ore intr-o saptamana... asa ca lasati vrajelile cu link-surf sau alte prostii si daca nu aveti ce face myLot e un loc bun unde poti sa incepi.

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

doh... nush sigur ca te-am inteles! mylot e o retea sociala defapt, fff extinsa si poti sa postezi unde vrei acolo. sunt sute de mii de discutii deschise si primesti bani pentru aproape orice. cred ca vreo 75centi pentru o discutie deschisa si la care contribuie lumea si cativa centi pentru orice comentariu la alte discutii de acolo.

nici eu nu stiu sa iti raspund prea bine la toate detaliile.

Link to comment
Share on other sites

face urat la romani?plata?

frate habar n-am, nus in romania si nici nu sunt inregistrat cu cont de ro. Am citi pe multe forumuri si bloguri ca astia sunt buni de plata. acuma... nush! stiu ca te platesc la minim 10$... inca nu am ajuns dar nu cred sa fie probleme, si la urma urmei nu ar fi prima data cad iau teapa pe net :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...