Jump to content
Dr4k3

Invata Engleza!!!!!!

Recommended Posts

Ca tot veni vorba de engleza ! Avem un program mic de tot mai demult ! Se nume "Eliza" sau ceva de genu asta ... ! De vorbeai cu ea si in romana si in engleza .. ! Ma distra foarte mult ! Poate cineva dintre voi il stie !

Daca il stie cineva rog sa-l uploadeze sau sa`mi dea un link pe privat cu el :) Thanks

Link to comment
Share on other sites

StreSs wrote: Ca tot veni vorba de engleza ! Avem un program mic de tot mai demult ! Se nume "Eliza" sau ceva de genu asta ... ! De vorbeai cu ea si in romana si in engleza .. ! Ma distra foarte mult ! Poate cineva dintre voi il stie !

Daca il stie cineva rog sa-l uploadeze sau sa`mi dea un link pe privat cu el :) Thanks

:@ :@ :@

am un prieten care zice ca are un program si scrii ceva acolo si ala il pronunta in engleza si germana parca :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

stdio.h wrote:
flyppy wrote:

:@ :@ :@

am un prieten care zice ca are un program si scrii ceva acolo si ala il pronunta in engleza si germana parca :D:D:D

...era acum vreo 5 - 6ani o maimutza intrun program ce facea asa...poate ca ala ii programul...imi sta pe limba numele...era ceva cu B......

...miam adus aminte de maimutzoiul ala...lam gasit iar pe net...ii Freeware...se numeste BonziBuddy...se gaseste usor cu Google...inainte sa iei programul poate ca ar fi bine sa citesti despre el...

Spor la vorbit cu maimutoiul... :@

Link to comment
Share on other sites

Babes a scris:

Astia cer euro.

Daca as avea m-as insura cu o englezoaica.

Gratiute nu stiti?

B)

Un dictionar englez-roman ; roman-englez , nu ar fi mai de folos daca chiar vrei sa inveti engleza ? , engleza trebea sa a inveti din clasa a 2-a sau de cand ai inceput .

Un sfat ar mai fi sa folosesti google : Serch "Cursuri engleza" sau cautati meditator .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...