Jump to content
macs

Rst chat

Recommended Posts

Propun un CHAT comun pentru RST si RealHacker in RumbleTalk sau CHATroll cu conditia sa il modereze si cei din RST :P si Single-Sign-In va ocupati voi.

N-am timp si nici nu vreau dureri de cap :)

ps: hai ma ca nu mai are farmec fara chat, cel putin era amuzant cand se mai supara cate unu sau cand altu avea chef de panarama...

RST: sper sa intelegeti ca e cu intentie buna si platesc eu Basic40 sau Starter75 plan cat pot de moment

update:

toti membrii care sunt de acord votati topicul pls.

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

pe bune ca ma asteptam la orice :)) injuraturi, nemultumiri, amenintari... De ce oare ma !?

Primul motiv si singurul motiv e ca atat CHATroll cat si Rumble sunt embeded, deci concluzia care o sa o deduci tu acuma e ca o sa il poti pune si la tine in site daca vrei dejteptule.

Ia gandeste-te si mai uimeste-ne odata!

update:

Robert are dreptate, de doua ori mai multi troli.. lol

Link to comment
Share on other sites

Macs, ce treaba are RST cu RealHacker? RealHacker e un nume cocalaresc, nu are nici o treaba cu tema forumului RST si cred ca prin asta tu vrei sa-ti faci reclama. Exista un motiv pentru care s-a scos chatu, care nu stiti nu mai vorbiti. Deja sunt multi care isi fac cont aici doar pentru a spune ca au cont pe RST si si sunt "hackeri", mari smar2 in comunitate.. vezi-ti de siteu tau si e mult mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Macs, ce treaba are RST cu RealHacker? RealHacker e un nume cocalaresc.

E, vezi ca se poate! Un haxor adevarat pur sange de haiduc.

S-au oferit altii din rst sa posteze despre asta si am refuzat ca sa nu fie confuzii si am zis sa contribui cu ceva ca nu ma cac pe mine ptr 10$ pe luna si asa poate se mai distreaza lumea.

sa fac reclama la rh!? da' ce plm ai impresia ca vreau sa fac bani cu el din aduri sau reclame? sau din chat?:))

da ma, mersi de sugestie! o sa cumpar si domeniu ala de cocalar sa fac un top cu cei mai smekeri cocalari!

Link to comment
Share on other sites

:)) sunt uimit! de unde am plecat si unde am ajuns. Am facut o propunere cu un amarat de chat care mai e si embeded pe deasupra si il poate pune toata lumea pe site-ul lor doar ca sa apara binenteles nemultumitii care se mai cred si mari hackeri dupa ce ca au rst scris in palma ca sa nu uite cand se dau mari.

Propunerea ramane in picioare! Trolii sa ma traga de furtun!

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca e o ideie foarte buna , si o sustin , nu am nici o treaba cum ce nume va avea chatul important e sa fie ca e naspa fara el ne mai pirdeam timpul mai aveai vreo nelamurire intrebai direct, mai te luai de unu dupaia iti luat 50km de p*la in gat de la toti , normal romanesc, deci nu cred ca trebuie luati in seama cei care sar si injura in fine decizia ramane a, adminilor ;)

Link to comment
Share on other sites

@tur334vl

thnx

Reformulez si completez aceasi idee a lui tur33avl:

- am propus un chat comun rst - rh dar il poate pune tt lumea la iei in site din punctul meu de vedere.

- pentru necunoscatori, rh-chat e in chrome market, conduit si wibya, deci nu e obligatoriu sa stai pe site sa fii pe chat.

-am spus ca il platesc de moment, cat pot, nush...

-decizia ramane a adminilor din rst

ps: revenitiva si fiti o echipa, fiti RST, a trecut vremea egoismului si afirmarilor, ca sa ii aduc aminte la o veche cunostiinta din rst... 1% fac manualele 99% fac biografia ;)

Link to comment
Share on other sites

thnx

Reformulez si completez aceasi idee a lui tur33avl:

- am propus un chat comun rst - rh dar il poate pune tt lumea la iei in site din punctul meu de vedere.

- pentru necunoscatori, rh-chat e in chrome market, conduit si wibya, deci nu e obligatoriu sa stai pe site sa fii pe chat.

-am spus ca il platesc de moment, cat pot, nush...

-decizia ramane a adminilor din rst

ps: revenitiva si fiti o echipa, fiti RST, a trecut vremea egoismului si afirmarilor, ca sa ii aduc aminte la o veche cunostiinta din rst... 1% fac manualele 99% fac biografia ;)

ma frate eu nu cred ca sunt egoisti cei de aici dar multi fac pe importanti si cred ca daca sunt mai vechi aici sunt si sefi .. nu zic cu rautate cine se simte in cot ma doare. dar faza e ca nu stiu sa aprecieaza ce li se ofera . cand ea chatu erau activi si la 3 4 5 dimineata acuma ca nu mai e activitatea sa cam ars . din lipsa de chat ca acolo mai gaseai cate un motiv sa mai injuri pe unu sa inceput injuraturile in posturi .. eu zic ca mai bine si cat mai rapid pentru binele acestei comunitati sa incepem sa punem chatul ala ca se vede ca lumea din lipsa de ocupatie face ce face (ma refer la cei care injura si care posteaza stealer) deci acuma admini decid dar eu zic sa dea un raspus cat mai rapid sa nu ne mai tina in suspans ;)

Link to comment
Share on other sites

Title: Romanian Security Team

Chat: RumbleTalk 40 StarterPack

PopUP Link :

http://www.rumbletalk.com/client/chat.php?-Tv:P4yw

Embed ( schimbati dimensiunile cum vreti- variable % / fixed px):

<div style="width: 600px; height: 500px;"><script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://www.rumbletalk.com/client/?-Tv:P4yw"></script></div>

note: dupa mine il puteti pune unde vreti si in orice site

rst staff: pm ptr admin details daca vreti

ps: cine sunt adminii si moderatorii din rst !? chiar nu stiu :))

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...