Jump to content
Guest Nemessis

Yahoo Messenger - SuperSpy! v20.6

Recommended Posts

Guest Nemessis

http://antifrauda.evonet.ro/rst/SuperSpy.zip

Un program facut de Neo2Remember (cine le are cu booterele stie si cine e Neo).

Ce poate face acest program?

- este un client de messenger (va logati cu acest program pe Yahoo! messenger)

- adauga pe cineva in lista voastra de messenger fara ca acea persoana sa stie

- spioneaza persoanele din lista daca sunt sau nu online

- are incorporata optiunea de boot (sau flood daca vreti voi sa ii zicem asa)

- are incorporata optiunea de vazut webcamuri ca user anonim

- are incorporata optiunea de vazut webcamuri fara a va apare numele in lista celor ce privesc imaginile

- are incorporata optiunea de inregistrat imaginile de pe webcam

Mare atentie la crack si la explicatiile despre cum se foloseste programul + crack-ul (crackul trebuie sa fie deschis la fiecare folosire a programului).

Probabil mai sunt si alte optiuni pe care nu le-am descoperit.

screenshot.JPG

Link to comment
Share on other sites

flyppy wrote: bootul merge si pe Yahoo Messenger 8 ?

mult post hunting...

nop...are vechile "treburi" de boot ...gen 1001 de buzzuri...dar nu merg... :D

...are 2 functii interesante care merg....una sa te pui in lista la cineva fara stirea proprietarului si una de spy...sa ii vezi pe cei invizibili...si merge si pe 8...

...crackul ala ii tare ciudat... :D ...iti deschide portul 80... :D ...si trebuie aplicat de fiecare data...

...ca o concluzie nu se merita programul...(parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

Te rog Nytro daca poti sa mi-l dai si mie!!!

devii iritant, pe langa faptul ca sunt aproape sigur ca esti paralel (ca picioarele unei blonde pe un pat mare) cu ce se discuta pe forum, mai esti si insistent!

Programul ala a fost odata !!

Este de mult "patched" chestia !

Mai informeaza-te ca noi nu suntem aici sa te invatam ceva ce poti invata singur si foarte usor.

Daca nu ai ambitia sa faci ceva constructiv si sa ajuti aceasta comunitate usa pe care scrie EXIT iti apartine.

Considera asta ca un avertisment, nu ne impresioneaza cu nimic posturi de genu "bravo, felicitari, frumos, ce tare, etc...".

Iar am vb mult...

Link to comment
Share on other sites

Merge link-ul foarte bine daq vedeti primu link de pe pagina cand ti mouse-ul pe el jos in bare scrie linkul vedeti si voi ca baiatu a pus si niste <br> ca sa nu paota dawn totzi ....... scrietzi voi cuvant cu cuvant pana la .ZIP si o sa vedeti ca merge chir si dupa 2 ani !! Respect Nemessis

Link to comment
Share on other sites

Da e virusat programu dupa ce il instalez AV Eset imi sterge imediat fisieru repcod.exe ... si alta problema nu am reusit sa il activez deloc imi da sa il activez manual ... am urmat pasii si degeaba :|

C:\Program Files\Neo 2 Remember\Super Spy v20\repcod.exe probably a variant of Win32/Flooder.IM.VB.C trojan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...