Jump to content
executiv

levitatie cuantica

Recommended Posts

azot lichid se gaseste si la farmacii in tuburi Spray pentru tratamentul bubelor "negi" de pe maini, se gaseste si in orice centru de reproductie a animalelor (bovinelor) din tara si la fabricile de medicamente.cristalul de safir se gaseste la orice bijutier dar poate fi inlocuit si cu unul de quartz taiat la bijutier pentru o suma modica, conductorul se gaseste si el usor dar nu stiu procedeul de impregnare a cristalului pentru a suporta fortele implicate fara sa se desprinda la temperatura respectiva. e vechi conceptul oricum..descoperit de rusi pentru prima data, cel mai tare ramane insa efectul perendev zero point energy bazat pe Neodim care este pus si in productie in varianta de leasing, si din cate am auzit china are varianta "clona" a acestui tip de generator zero point energy.

Unii zic ca este teapa eu am intrat in contact cu producatorii motorului in 2009 si m-au invitat in Germania pentru discutii legate de contractele de leasing pentru aceste generatoare puternice nici vorba sa vina in romania cu totul ca ziceau ca sunt rusi stabiliti in germania (ceva gen exil).Exista inregistrat patentul si testat sub cetatenie germana.

http://pesn.com/2004/06/30/6900029PerendevPowerMagneticMotor/

Perendev_proto1_turning.jpg

Edited by eth0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...