Jump to content
VDubG

Buna seara.

Recommended Posts

Buna seara , ma numesc Gabi , in urma cu ceva timp , cam un an am facut parte din comunitatea Doxsters care sa stins brusc .. erau certati cu cei din belegit din cate am inteles eu si cred ca ei le-au pus capac. Oricum , ma pricep nitel la imprastiat keyloggere , putin sql injection , mh .. asa o tocanita din toate . si nitel php .. si visual basics ( foarte putin ) .. sper sa ne intelegem nah :P .. sanatate si virtute .

later edit : sunt din caracal.

Edited by VDubG
Link to comment
Share on other sites

VDub G (3/9/2010 11:16:15 PM): hai sa vorbim de unu xteutzu care e emo si i se zice strutu mucos prost de 16 ani esti atat de bou incat nu valorezi 2 bani eu valorez in bani grei pe langa tine dasta gagicata sta sub mine tu esti mare smecheras dar toti stim ca pe strada esti doar un las hai ne lasi cu fitele tale de borfas ca la noi numai rapu se aude in bassi noi avem masini tunate si ne bagam pulan mata cand sta pe coate nu poti sa ma faci nepoate fiindca sunt vdub si tu esti varza frate sunt scriitor vechi ba de cand nu teai spalat cai jeg in urechi mata nu da pe tine un scuipat ba da puti ca un cacat inregistram direct pe banda tu inca esti virgin si o arzi pe laba din gura ta ies numai prostii nu ma enerva ca boxez ca rocky.

VDub G (3/9/2010 11:16:17 PM): niste versuri

VDub G (3/9/2010 11:16:19 PM): numai pentr tine

wow.. iti mai aduci aminte cand aveai 23 de ani si intrai peste mine in casa? ce mic e internetul..

Link to comment
Share on other sites

draga xteutzu iti aduci aminte cand te lingeai la cur ca nu erai cuminte , erai un emo de cacat ce urcai torrente pe o platforma de wordpress ? ma minteai ca mata cu tacto sunt hackeri si ca te obliga sa inveti si tu ? ma rugai frumos sa iti postez pe cacatu ala de blog torrente . incercai sa imi dai trojene si dupaia ma intrebai de script la hns . aduti ma aminte ce ai fost , copil cacat la cur. vin aici ca un om normal si dau de boschetari emonei .. si pula mea daca acu 3 ani aveam 23 , cum de esti sigur ca am acu 17 ? si internetu nu e mic da esti tu prea prost si inca speri la cacat , terminatule , alteratu dreacu .

Edited by VDubG
Link to comment
Share on other sites

Inca o discutie penibila.

@Nytro : Nu asta a fost intentia mea. Am vrut sa ii atrag atentia ca atunci cand te dai ceea ce nu esti in spatele tastaturii te poti intalni cu oameni pe care la un moment dat i-ai ofensat si nu stii ce se poate intampla. Asta a fost un caz particular.. pur si simplu cand am vazut nickname`ul mi-am amintit de discutia pe care am avut-o cu el acum ceva timp si m-am uitat in arhiva de la messenger. Nu am nimic personal cu el dar ar trebuii sa se gandeasca ca intr-o buna zi se poate intalni in viata reala (nu pe internet..ca in cazul de fata)cu o alta persoana pe care a jignito si poate persoana respectiva ii f*te o mama de bataie de nu o sa mai fie niciodata om (vedeti stirile de la ora 5).

PS : Nu am avut niciodata un blog/site care sa ruleze pe Wordpress si in plus pana astazi nici nu stiam ce e HNS (m-am documentat intre timp).

PS2: Degeaba te-ai atacat si ti-ai sters varsta din postul anterior. Sper ca ai inteles ceva din ce am scris mai sus. Numai bine!

Edited by xteutzu
Link to comment
Share on other sites

wtf..:)))

Se pare ca inca se imultesc haceri de carton:)) Ba sunteti idioti? Invatati sa nu va mai canalizati energia spre altcineva ("adversaru") canalizati-o, pe evolutia voastra. Stiu ca o persoana defineste pe alta, dar nu prosti cu prosti.... Ce te doare pe tine ca stie Gica ce sti tu sa faci? faima? bani? gagici? ce cacat sunteti asa, nu va pot intelege, castigati ceva daca va dati mari?

Mai bine incercati sa ii dovediti prietenului vostru/parteneru de mess ce puteti face nu doar sa ii ziceti! "Cel care invata pe altu, stie de doua ori mai bine!" (nu mai stiu sigur cum era...) Nu prea inteleg ce e cu raca, asta intre oameni, in loc sa va uniti si sa luptati impotriva personajelor rele din viata voastra.. voi nu, nu domne, ne batem intre noi dar suntem toti de acord cu persoana rea...

Link to comment
Share on other sites

wtf..:)))

Se pare ca inca se imultesc haceri de carton:)) Ba sunteti idioti? Invatati sa nu va mai canalizati energia spre altcineva ("adversaru") canalizati-o, pe evolutia voastra. Stiu ca o persoana defineste pe alta, dar nu prosti cu prosti.... Ce te doare pe tine ca stie Gica ce sti tu sa faci? faima? bani? gagici? ce cacat sunteti asa, nu va pot intelege, castigati ceva daca va dati mari?

Mai bine incercati sa ii dovediti prietenului vostru/parteneru de mess ce puteti face nu doar sa ii ziceti! "Cel care invata pe altu, stie de doua ori mai bine!" (nu mai stiu sigur cum era...) Nu prea inteleg ce e cu raca, asta intre oameni, in loc sa va uniti si sa luptati impotriva personajelor rele din viata voastra.. voi nu, nu domne, ne batem intre noi dar suntem toti de acord cu persoana rea...

Se pare ca nu ai citit ce am scris in postul anterior. Aici nu e vorba de nimic legat de chestiile hacking-"related".Din cate observi sunt un membru mai vechi al acestei comunitati iar faptul ca pana acum nu am intrat in conflict cu nimeni spune multe, deci nu am nevoie de asa numitele "predici"(oricum e foarte ok ceea ce ai zis tu in post). Nu am vrut sa-l ofensez sau ceva de genul(altfel postam toata discutia s.a.m.d)...am vrut doar sa-i arat un punct de vedere si probabil s-a simtit luat peste picior asa ca a inventat repede o poveste la care a adaugat cateva injuraturi si a sters si varsta din primul post ca apoi sa ma intrebe de unde stiu eu ca nu are 23 de ani.Trage tu concluzia...

Link to comment
Share on other sites

ba voi sunteti nemancati ma ... duty , cu ce ma dau eu mare ? m`am uitat prin posturile de bun venit .. la majoritatea am vazut ca urmatorul post era . ai cunostinte ? sti sa faci ceva ? plm .. eu am zis direct te bagi in seama ca musca la cacat .. e o treaba intre mine si xteutzu , bun care e faza? .. inchideti topicu ca se face piata aici pana la urma . xteutzu vb prin pm . si da duty te injur ca te legi asa de mine fara motive .. pot sa mai iau -1 punct .. plm ..

ps: xteutzu daca sunt din caracal cum de stiam pe mess mai demult id`u tau si din ce oras esti si pe cine bati in scoli ? gandeste ... gandeste ...si nu i`am zis ca il iau din casa i`am zis sa se potoleasca cu batutu prin scoli .. inchideti topicu ..

nu schimb nici identitate nici nimic .. si nici nu amenint . arata-mi tu unde am amenintat ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...