Jump to content
ENCODED

Meeting RST [2.2 inca in BETA]

Recommended Posts

1. Eu zic sa fie sambata totusi ca sa ne putem lungi la vorba !!

2. Hai sa ne hotaram odata ca numai maine nu-i poimaine !!

3. 20 in regie intr-o sambata seara nu o sa gasim locuri sigur {[(e campus si stiu cum sta treaba)sau poate ne primeste Begood la el in camera]optez pt asta daca are si colege bune pe palier:D}!!

4. Cine vine?sa se faca lista ca sa stim sigur (nu sa inchiriem ceva si sa ne trezim ca bem in 3-4)... cei care sunteti siguri ca veniti dati un pm mie lui ENCODED sau lui Begood [asta daca sunt de acord(ca ei s-au ocupat pana acum si sa le iau oamenilor berea bine meritata)]

5. As prefera sa fie in centrul vechi al orasului ca sambata seara e plin de Domnisoare care mai de care mai dragute si mai sumar imbracate:D si e si plin de cluburi... aviz amatorilor !!

1. Deacord.

2. Deacord ++.

3. Deacord ^ 2.

4. I'm in.

5. 2^Deacord.

Din ce am vazut, majoritatea puteau veni si in sambata acelui weekend deci nu ar fi asa grav. Totusi nu vad o mare problema cu numarul mai mic de omuleti. Sunt la sigur cel putin 6-8 omuleti care vin. In fond nici prea multi nu-i rau, pentru ca asa ne putem distra mai sigur ca sa spun asa. Totusi, ar trebui grabit procesul pentru ca se apropie weekendul si ar fi bine sa stim totusi pana atunci ce facem, mai ales pentru cei din provincie care au cateva ore de facut si trebuie sa-si programeze cel putin trei zile pentru intalnire : venit, meeting, plecat. :)

Link to comment
Share on other sites

daca ramane pe sambata (19 nov), suntem 18, daca ramane pe duminica (20 nov), suntem 22.

suna bine ce a zis co4ie. toate punctele.

i-am trimis pm lui ENCODED, cu propunerea pentru sambata.

maine va trimit un pm la toti care ati raspuns la thread ca veniti, indiferent daca v-ati bifat sau nu pe doodle.

o sa facem si o sesiune de speed networking. sa ne cunoastem rapid, si sa se sparga gheata, ca sa bem mai mult, si mai eficient. :))

Link to comment
Share on other sites

o sa facem si o sesiune de speed networking. sa ne cunoastem rapid, si sa se sparga gheata, ca sa bem mai mult, si mai eficient. :))

Ca la AA? Buna... Sunt Co4ie Si Sufar de TDS (Technology Dependency Syndrome ... ca sa nu o faceti pea glumetii) :))

Multi dintre noi au fost si la defcamp deci gheata la mal nu mai e ... + ca alcoolul incalzeste dicutiile si leaga prietenii :D

Link to comment
Share on other sites

Salut , fiind un forum si o tara democratica , eu va oblig sa veniti duminica sa puteti fi obositi luni la munca sau sa nu puteti ajunge ! :))=)) Glumesc ... Deci din partea mea , poate sa fie in oricare din cele 2 zile de weekend ... de preferat sambata sa aveti si voi timp de una alta !

Locatia o sa fie probabil "CENTRU VECHI" sau in spate la magazinul unirea exista ( cred ca mai exista ) AfterNight parca se numea :

bucuresti - Google Maps

Este la etajul 1 sau 2 , deasupra la Cassino, ramane la alegerea voastra unde mergem ... ne putem hotara atunci ! ;)

Cei care doresc sa vina trimiteti : PM lui co4ie , beegod sau imi trimiteti mie sa putem face lista !

Edited by ENCODED
Link to comment
Share on other sites

Salut , fiind un forum si o tara democratica , eu va oblig sa veniti duminica sa puteti fi obositi luni la munca sau sa nu puteti ajunge ! :))=)) Glumesc ... Deci din partea mea , poate sa fie in oricare din cele 2 zile de weekend ... de preferat sambata sa aveti si voi timp de una alta !

Locatia o sa fie probabil "CENTRU VECHI" sau in spate la magazinul unirea exista ( cred ca mai exista ) AfterNight parca se numea :

bucuresti - Google Maps

Este la etajul 1 sau 2 , deasupra la Cassino, ramane la alegerea voastra unde mergem ... ne putem hotara atunci ! ;)

Cei care doresc sa vina trimiteti : PM lui co4ie , beegod sau imi trimiteti mie sa putem face lista !

trimit eu pm la toti din thread, pentru confirmare. nu imi dati 1000 pm-uri.

Link to comment
Share on other sites

Voi ziceti asa ca in centru vechi sau mai stiu eu unde....dar va ganditi ca daca bem pana ajungem in sant, trebuie sa gasim si ceva cu care ne ducem acasa iar unii poate nu au bani sa bea in centru. In cazul meu e problema cu distanta ca stau in Popesti Leordeni si stau si in gazda si nu pot sa vin la 5dimineata pisat pe mine de beat! :))

Link to comment
Share on other sites

Voi ziceti asa ca in centru vechi sau mai stiu eu unde....dar va ganditi ca daca bem pana ajungem in sant, trebuie sa gasim si ceva cu care ne ducem acasa iar unii poate nu au bani sa bea in centru. In cazul meu e problema cu distanta ca stau in Popesti Leordeni si stau si in gazda si nu pot sa vin la 5dimineata pisat pe mine de beat! :))

4 lei pentru o halba de bere ti se pare mult?

Link to comment
Share on other sites

Am inchis poll-ul.

Din cate s-au discutat e cel mai bine sambata viitoare (19 noiembrie). Duminica nu poti bea peste masura, ca s-a inventat si ziua de luni.

Daca vin toti, suntem in jur de 19.

Mergem in centrul vechi ?

E ok ?

//cine mai vrea sa vina, sa imi dea PM

Eu pe 19 pot sa vin doar dupa ora 23:00..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...