Jump to content
zbeng

intrbare

Recommended Posts

din cauza ca acesta nu mai suporta viata ,se certa des cu nevasta.. nu avea prieteni adevarati si multi bani.....acesta a decis in sfarsit sa se spanzure....s-a urcat pe pervazul geamului si s-a sinucis ..asa s-a urcat el sa se spanzure pe pervaz...ce poveste extraordinara...poet ma fac:)))))))) :@ :@

Link to comment
Share on other sites

BizZaroO wrote: 1. nu ai specificat dak balta era de sange sau altceva

Am dat cu presupusu' ca era de apa...

BizZaroO wrote: 2. Cat de aproape era omul de geam. Dak era prea departe nu putea sa se urce pe pervaz deoarece e prea departe nu?

Nu...Poate era sfoara lunga si geamu' la 3m de podea :) Ca nici asta n-a specificat...

Link to comment
Share on other sites

Pai foarte simplu.

El cu ea , inainte sa faca sex : Fa , daca castig eu : te spanzuri tu sau invers.

Zis si facut , dupa ce castiga ea , ea se pune capra , el se suie , se spanzura , balta de sange cade de la gatu' lui , ea fuge si lasa geamu deschis , deoarece nu putea sa'l inchida . ( se inchidea pe dinauntru ).

:o

Link to comment
Share on other sites

sa dezbracat, toate hainele le-a facut "o sfoara lunga ca la cowboy cu un inel....a agatat "sfoara" de lustra si capatul clealalat la legat de pervaz.dupa ce a legat de sfoara de pervaz, sa dus la lusta unde atrana inelu sfoara.....a sarit, a apucat , a abagat pe cap, inelu sa strans in jurul gatului....si sa dus saracia, facand o balta de saliva jos.

Link to comment
Share on other sites

crystygye wrote: sa dezbracat, toate hainele le-a facut "o sfoara lunga ca la cowboy cu un inel....a agatat "sfoara" de lustra si capatul clealalat la legat de pervaz.....
Camera era gola. Prin goala inseamna ca nu era nimik in ea. nefiind nimic in ea inseamna ca nu era din sfoara. Prin concluzie nu stim dak a murit spanzurat.

PS: multi o sa ziceti ca la spanzurat cineva

1. Cum sa il spanzure cineva dak spanzurat inseamna ca atarna, legat de gat cu o sfoara, de ceva

2. Poate la strans cineva de gat ( cu o sfoara) si a luat soara cu el cand a sart pe geam :P

Link to comment
Share on other sites

sunt multe lucruri care se bat cap in cap in ce a zis zbeng in intrebare. De ex: camera era goala dar era o balta. Era goala dar omu era spanzurat s.a.m.d. Totusi raspunsu la intrebare e ca nu e raspuns. Cam greu dar asta e parerea mea. Nu poate fi un raspuns atata timp cat sunt lucruriele alea care lipsesc.

De ce sa atarnat?

Ce e balta aia? Apa? sau sange?

Cat de departe era ce pervazul geamului?

Cum arata geamul?

Si tot felul de astfel de intrebari. Am un unchi care lucreaza in politie. poate stie el care e raspunsu. O sa revin cu post ;)

Link to comment
Share on other sites

vad ca acesta intrebare a "derivat" niste raspunsuri la care vati gandit prea mult...

1 balta era de la cubul de ghiata pe care omul sa urcat ca sa se stranguleze de o sfuara

2.am uitat sa precizez ca inaltimea camerei era de 3m si ca omul se afla la o distanta de 5 cm de pamant

3.geamul deschis este duar un amanunt care sa va "distraga" de la gandirea raspunsuui corect

Raspuns: omul se urcase pe un cub de ghiata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...