Jump to content
Stealth2

Important - Abuzuri de putere

Recommended Posts

chiar daca Kabron mai ramane moderator pe viitor nu rezista mult. pentru ca e foarte acid in replici si chiar daca de multe ori are dreptate, deja e contestat. iarasi, sta foarte mult timp pe chat..cu cat stai mai mult si dai kickuri exista sanse sa iti sara lumea in cap.

usr6 e un exemplu bun pt. diplomatie etc. acelasi lucru il pot spune despre encoded zi zatarra.

Link to comment
Share on other sites

Ho bre, va intindeti ca muierile si veniti sa va plangeti la Nytro. Pe chat acolo sunt slabe sanse sa vezi vreo discutie tehnica, asa ca e recomandat sa stati mai mult pe forum. Glumele de prost gust atrag intotdeauna injuraturi si altele.

V-a dat ban pe chat poate, nu pe forum. Ce, v-a luat cafeaua si tigarile de la gura ? ;-) Lasa ca intrati maine, ce mare inginerie. Nu aveti nimic de pierdut

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

aveam si eu rep power 6 sau 8 acum vreo 2 sapt, si dintr-o data am primit notificare ca am primit rep dar defapt mi-a fost luat tot rep-ul :| Pot intreba dc? Inainte de asta am facut acest post: https://rstforums.com/forum/76669-2000-pt-dupe.rst

Am specificat ca postul nu este facut ca sa ma aflu in treaba si orice admin care dorea dovezi ma putea contacta. Ei bine, n-am fost contactat dar rep-ul mi s-a dus. Cred ca, corect era sa fiu contactat, eram verificat in orice mod se dorea posibil si daca postul era hoax, ban si gata. Sincer nu-mi pasa prea mult de rep dar dupa treaba aia pt multi care s-au mai uitat prin post si au vazut ca mi-a disparut rep-ul par un scammer :| Stiu ca sunt pe acest forum de mult timp si n-am postat nimic folositor (cred) dar totusi mi se pare abuz de putere.

Va multzumesc anticipat,

Kotzu.

Edited by Kotzu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pân? nu demult eram acuzat de c?tre Kabron, Gecko ?la, ElChief ?i mul?i al?ii c? fac abuz de putere. Dar cum r?mâne c?, cei care se plângeau acum ceva vreme au început s? fac? chiar ei abuz de putere?

IMG: RHjN6O5.png

În discu?ia de mai sus nu am înc?lcat absolut nici o regul? de pe chat sau s? întrec limita bunului sim?. Mi se pare foarte deplasat s? acuzi pe cineva de ceva apoi s? ar??i c? tu defapt faci acela?i lucru dar înzecit.

Referitor la partea din discu?ie. Shaggi. Da, vreau s? aud ?i partea lui "loppata" - ElChief. Sunt curios cum m? poate contrazice. Oricum, ?tiu ca nu e nimic de contrazis ?i de aceea îi ofer onoarea s? tac? decât s? fie într-o lumin? proast?.

Tex, Nytro ce face?i? Trezi?i-v?. La mul?i ani ?i vou?.

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa aduc in discutie raspunsul meu oficial in legatura cu activitatile, plangerile si abuzurile care se petrec pe RST chat: ma doare-n pula.

Cat timp nu stricati forumul, pe chat puteti sa va injurati, sa va futeti in cur, ce vreti voi. Dar nu pe forum.

Link to comment
Share on other sites

I-am scos ban-ul, vad ca multi se plang ca ii injura, etc, cand se mai intampla imi dati un pm cu un screenshot si primeste ban fara alte discutii, indiferent ca.

Hai s? nu o mai înflorim atât cu înjuratul. ?i vezi c? ai uitat s? sco?i ban-ul de pe contul lui The.Legend.

Link to comment
Share on other sites

Hai s? nu o mai înflorim atât cu înjuratul. ?i vezi c? ai uitat s? sco?i ban-ul de pe contul lui The.Legend.

Ai 2 IP-uri dinamice de pe care ai intrat pe ambele conturi. Daca mai vad o singura data dume de genul, e un prieten de-al meu, mancam amandoi cipsuri la acelasi laptop, ne jucam mortal kombat de la acelasi calculator, o sa ai ocazia sa te decizi pe care cont ramai.

Eu nu te injur, nu te amenint, doar iti spun ca m-am saturat de explicatiile penibile pe care le dai cand vine vorba de cei doi useri ai tai si consider ca ar trebui sa te maturizezi si tu si sa discuti cu lumea lucruri mai serioase, poate sa ii inveti pe unii sa sau sa inveti de la altii.

Mersi fain de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Hai s? nu o mai înflorim atât cu înjuratul. ?i vezi c? ai uitat s? sco?i ban-ul de pe contul lui The.Legend.

Nu am uitat si nu esti in pozitia de a face cereri, nu ti-am scos banul pentru ca ai stat toata ziua si te-ai milogit catre tex si nytro sa ti-l scoata asa ca nu abuza, pot intodeauna sa iti dau ban si de data asta nu o sa ti-l mai scot indiferent cat cacat mananci catre altii(da, stiu ca m-ai jignit, etc).

Legat de injurat, am intrebat pe chat daca sa iti scot banul sau nu si din vreo 10 useri te las sa ghicesti cati au fost de acord sa ti-l scot, 2 au spus ca i-ai injurat in repetate randuri.

Tu nu ai nici un fel de rank sau pozitie speciala pe forum si o fii tratat ca atare, cand ai gafat, ban direct.

Link to comment
Share on other sites

Dac? e?ti interesat s? contribui la forum într-un mod pozitiv, atunci eu zic s? î?i faci user complet nou, s? nu spui cine e?ti ?i o s? vezi cum lumea începe s? te aprecieze. Asta f?r? s? specifici cine e?ti, ca s? vezi dac? se mai fac în continuare discrimin?ri sau se dau ban-uri pe baz? de invidie sau "haterism".

Edit:

free tinky!!!

Controleaz?-te!

Postezi mult ?i inutil, ?i se strâng de infrac?iuni de ban.

?u nu mai râde de al?ii indiferent de motiv, c? s-ar putea s? înghi?i papara!

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Nu am uitat si nu esti in pozitia de a face cereri, nu ti-am scos banul pentru ca ai stat toata ziua si te-ai milogit catre tex si nytro sa ti-l scoata asa ca nu abuza, pot intodeauna sa iti dau ban si de data asta nu o sa ti-l mai scot indiferent cat cacat mananci catre altii(da, stiu ca m-ai jignit, etc).

Legat de injurat, am intrebat pe chat daca sa iti scot banul sau nu si din vreo 10 useri te las sa ghicesti cati au fost de acord sa ti-l scot, 2 au spus ca i-ai injurat in repetate randuri.

Tu nu ai nici un fel de rank sau pozitie speciala pe forum si o fii tratat ca atare, cand ai gafat, ban direct.

M-am milogit? A?tept s? aud asta de la Nytro sau tex. Nu de la tine. Nu mai min?ii. Doar am reclamat un abuz f?cut de tine, c? pe forum ai sters în stânga ?i în dreapta repede. În primul rând nu mi-ai dat BAN pe vreun motiv anume, poate doar pentru unul personal, c? nu m? înghi?i.

Cine te crezi încât s? faci tu regulile aici? Dac? te-am jignit, am f?cut-o într-o conversa?ie privat?. Deci nu pe forum, nu într-un loc public. Deci ce ai de comentat? Nici tu nu e?ti mai prejos. Sau minte-m? c? tu nu m? înjuri când vorbe?ti cu alcoli?ii t?i.

Care sunt ?ia de i-am înjurat? Kabron ?i Gecko ?la, nu? Dac? nu sunt ??tia, o s? îmi spui c? nu se spune, c? nu e frumos. ?tiu! Ma faci s? râd. Cic? în repetate rânduri!

În momentul de fa?? nu am nici un rank special. Dar pozi?ie pot spune c? am, la fel ca restul membrilor ce au f?cut parte din staff-ul RST. Sunt un fost administrator care s-a retras de bun? voie. Deci trateaz?-m? ca atare prietene. Nu e?ti kwerln sau Nemessis s? po?i lua decizii de genul. E?ti un nimeni. Nu uita cine ai fost ?i cine înc? e?ti.

Am înc?lcat vreo regul? s? m? amenin?i c? îmi dai ban? Treze?te-te. Las??i prostiile personale pentru tine.

@Zararra: M-ai sl?be?te-ma cu porc?ria spus? de tine. Spune asta la to?i nu doar mie. 311337 ?la are 10 conturi (de el îmi aduc aminte) ca ?i mul?i al?ii. Posteaz? de pe toate. Unde e în neregul? c? am postat de pe contul unui prieten deoarece un admin mi-a banat contul f?r? un motiv anume? ?i dac? m? gândesc mai bine, e vreo regul? unde e interzis s? postezi de pe alte conturi? NU.

@wildchild: Nu voi face ce spui tu. Sunt cine sunt ?i nu mie ru?ine sau m? stresez c? m? înjur? vreun prost. Unde s? mai ai timp de ajutat sau altceva pe forum-ul ?sta când singurul lucru ce îmi ocup? timpul e s? m? cert cu pro?ti ?i s? am discu?ii penibile? Pot activa normal ?i de pe acest cont. Dar oare pot?

Edited by Stealth2
Link to comment
Share on other sites

Esti penibil si uite ca ti-am dat ban permanent si acum indiferent cat ai sa ii lingi in cur pe Nytro si Texica, tot nu ti-l scot din cauza ca ai tupeu pentru un neica nimeni, rupt in cur.

Acum revenind la "esti un nimeni", eu nu sunt pizda ca tine sa caut atentie(da, vreo 2 persoane cu care ai vorbit mi-au zis ca te comporti ca o pizda la mentruatie), eu imi vad frumusel de treaba mea cum ar trebui sa isi vada fiecare persoana matura, dar tu faci spagatul intre perechea de blugi din bazar si laptop-ul la 1200 lei care ti le-au luat cand te-au arestat(ML-ul l-ai dat spaga). Stai pe TPU ca acolo iti e locul.

Si legat de injurat, cred ca a fost Tumbler si inca cineva, chiar si silviu mi-a zis ca l-ai injurat.

Un om e judecat dupa caracter, al tau e infect...

Edit: Nu stiu de ce crezi ca stau la cioace despre tine, fine, penibil.

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

INTREBARE DE 100 % PUNCTE:

Daca TinKode a fost Admin pe RST, a ajuns intr-o firma asociat cu un fost general STS, a fost prins prin intamplari dubioase si planeaza asupra lui suspiciuni ca a si colaborat inainte sa fie arestat (el mereu a sustinut ca stia unde vrea sa ajunga si a vrut sa fie prins si astepta oferte mai mari ca actualul job) putem sa presupunem ca TinK a sifonat tot RST-ul?

TEX A FACUT PREVENTIV SI A SUFERIT SI INCA SUFERA.

TinKode tu ce ai vrea sa fii again pe RST? Admin / Mod sau direct acces la Cpanel de tot ai clinciuri pe aici?

Edited by j1ll2013
Link to comment
Share on other sites

Tinky de ce te plangi coaie atat? Acum sa stam si sa punem totul de la cap la coada, esti un baiat de 21 de ani sau cat dumnezo ai, cu capu pe umerii, cel putin eu asta speram. Ti-ai luat ban din mai multe motive nu pentru simplul fapt ca ai injurat unul sau mai multi membrii ai rst.

Daca eram in pielea unui administrator iti dadeam ban doar pentru faptul ca esti arogant si esti o influenta proasta pentru restul membriilor. Da si eu la randul meu am luat ban pentru ca am fost arogant dar am invatat din greselile mele si nu am repetat ce am facut prima oara.

Ai luat ban, bravo acum de ce te milogesti de staff sa ti-l scoata? Nu tu ziceai ca rst-ul e de cacat si ca tu l-ai ridicat dar generatia asta la distrus? Sa fim seriosi ai fost si vei ramane un arogant si asta o stii si tu, daca ai fost mediatizat asta nu inseamna ca imi esti mie sau altui membru superior, pe forumul asta nu exista superioritate ci cota de respect care se calculeaza in functie de cat de mult ai ajutat comunitatea si daca chiar meriti respect.

Nu inteleg ceva la tine.. Esti ca pizdele alea de craciun, ba cu ba fara, de fiecare data cand se ia de tine un pusti pe messenger sau pe forum tu trebuie sa faci un topic special ca na nu iti ajunge prostia pe care o arati la TV trebuie sa semnalizezi si pe forum. Sper sa fie ultima data cand iti scriu, nu de alta dar nu am chef sa mai scriu iarasi 3-4 paragrafe in care sa iti explic ca lumea nu e a ta si inca ceva data viitoare cand ma dai drept exemplu te rog foarte frumos sa ma intrebi si pe mine, poate ca nu vreau sa fiu bagat in cacaturile tale pe care nu esti in stare sa le rezolvi singur. Stiu ca nu am o gramatica de nota zece dar scopul scuza mijloacele. Multumesc! In cazul in care o sa imi iau warn pentru mesajul asta, asta e!

Edited by Tumbler
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...