Jump to content
Guest expl0iter

Hackerul din Cluj care a spart serverele NASA a fost retinut de DIICOT

Recommended Posts

Vad ca aici cine face un deface e JUPAN,cine gaseste o sursa pe google isi pune numele in locul adevaratului autor e JUPAN,cine modifica un script e JUPAN...etc dar cine sparge niste servere de la Nasa e un pamflete? :-? Sau explica`mi daca nu skizZ cum e ca poate nu inteleg eu.. dar imi "pute" si putin a invidie (nu ma refer la nimeni in special,asa ca nu`mi sariti in cap) adica aici pe forum majoritatea isi arata "capodoperele" multe si marunte... si unu care sparge niste servere de la Nasa e praf ? Ceva de genu zice`ti majoritatea si nu doar la postu asta ma refer ci mai multe am vazut,anyway no offence! E doar parerea mea :)

Cauta posturile mele, gasesti vrun site poste de mine la ShowOFF ? iti spun eu.. NU ! Si in acelasi timp nu ai sa vezi ceva postat de mine care am gasit pe google si sa'mi dau drepturi de autor. MI SE PARE O TAMPENIE TOTALA AMANDOUA!! Castig ceva? Nu ! Poate sa ma futa un admin in gura ca nu dau drepturi de autor, mai multe nu. Invidie? glumesti...cel putin din partea mea nu. Il invidiez ca nu am fost in locului sa ma ia garda, nu am altceva de facut cu viata mea decat prin puscarii? NU SUNT HACKER NU VREAU SA FIU! Ce fac imi fac pentru mine, nu pentru a ma da scula. Si da, daca ala e de pe mirc sunt singur ca e scan, a luat root a pus bnc, bravo tata suntem hackeri. BULLSHIT!! iar capodoperele de la ShowOFF... aceeasi pare cu sau fara suparare.

Link to comment
Share on other sites

Cauta posturile mele, gasesti vrun site poste de mine la ShowOFF ? iti spun eu.. NU ! Si in acelasi timp nu ai sa vezi ceva postat de mine care am gasit pe google si sa'mi dau drepturi de autor. MI SE PARE O TAMPENIE TOTALA AMANDOUA!! Castig ceva? Nu ! Poate sa ma futa un admin in gura ca nu dau drepturi de autor, mai multe nu. Invidie? glumesti...cel putin din partea mea nu. Il invidiez ca nu am fost in locului sa ma ia garda, nu am altceva de facut cu viata mea decat prin puscarii? NU SUNT HACKER NU VREAU SA FIU! Ce fac imi fac pentru mine, nu pentru a ma da scula. Si da, daca ala e de pe mirc sunt singur ca e scan, a luat root a pus bnc, bravo tata suntem hackeri. BULLSHIT!! iar capodoperele de la ShowOFF... aceeasi pare cu sau fara suparare.

Ai luat-o ca ceva personal lol,chill out dude,relax,baga un cui ceva :)) in caz ca nu ai citit cand ti-am raspuns am zis clar si in romaneste (just in case) ca nu ziceam de tine sau de x sau de y,anyway raman la parerea mea :) peace out

Link to comment
Share on other sites

Copilasii care descopera Havij-ul si fac deface-uri gen ******** sunt cel mai usor de prins.Aia merita arsi pentru ca au tupeul sa se dea hackeri cand de fapt sunt simplii utilizatori.Nu-i de mirare ca nu i-a trecut prin cap sa foloseasca macar un proxy.

ce legatura are ********? cu asta ratatule.

Edited by wildchild
********
Link to comment
Share on other sites

ce legatura are ********? cu asta ratatule.

1.nu ai voie sa insulti membri.

2.invata sa formulezi corect o intrebare, apoi posteaza.

3.faceam referire la alt post.

4.daca tot dai semne de rebeliune, mi-am permis sa iti scotocesc putin prin adrese si sa gasesc vreo 10 conturi pe rst.stii ce inseamna asta, nu?

Edited by wildchild
********
Link to comment
Share on other sites

ma stiti ce nu inceleg eu,stiri destea cu spart NASA si minuni pagube si treburi, in media romineasca deci nu numai stirea asta in general si alte stiri pe tema hacking , eu lucrez la firma integralis ,firma asta se ocupa de atacuri si aparare ,pe nivel european ori ce virus sau trojan sau alte miscari in lume se studiaza in firma eu lucrez in domeniu pentesting de cite ori vad vreo stire deasta ii culmea numai in romania o atacat NASA sau alte miniuni (deci daca ii adevarata stirea de ce nu se aude si in alte tari sau pe alte pagini stiri hacking ?)

parerea mea ii aburela o facut ceva binenceles tipul dar ce a facut nu stim noi sau ce abureste media ro sau ce ii baga astia pe git

Link to comment
Share on other sites

Nu au de la cine sa-si recupereze banii, cred ca-l angajeaza si pe asta. :)) Pacat ca are doar 9 clase.

unul cu 9 clase are mai multe sanse decat unul cu facultate, daca in timpul in care unu facea facultate, celalalt se baza pe domeniul sau numai.

nu uita ca marii antreprenori din industria it nici macar n-au intrat la facultate, apoi de terminat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...