Jump to content
Guest Nemessis

Ora mea de plictiseala - Nemessis

Recommended Posts

Guest Nemessis
Guest Nemessis

La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail [mail]uite_mama_ce_prost_m-ai_facut@yahoo.com[/mail] : . La subiect,introdu “User+PassWord”. La continut, introdu in prima linie adresa ta de e-mail (ex: [mail]tu@yahoo.com[/mail]).In cea de a 3-a linie , introdu parola ta pe care o vei da ca idiotul unui fatalau (ex: 1234567b). In cea de a 5-a linie, scrie adresa persoanei de la care vrei sa iei parola, numarul ei de telefon, data nasterii, varsta la care s-a masturbat, tatza de la care a supt (ex: [mail]victima@yahoo.com[/mail], varsta, tatza, etc ). Aici este un exemplu cam cum ar trebui sa arate e-mailul : TO: [mail]uite_mama_ce_prost_m-ai_facut@yahoo.com[/mail] SUBJECT: User+PassWord [mail]Tu@yahoo.com[/mail] 12345678 [mail]victima@yahoo.com[/mail] Aceasta metoda functioneaza prin a zapaci serverul,creand acestuia o mare confuzie si il va face sa planga si sa ii injure pe toti idiotii care folosesc aceasta metoda de cacat ca sa fure mailurile copiilor si pe toti incompetentii care sunt in stare sa creada ca un server se poate zapaci sau se confuzeaza. Ca cica crede ca esti un membru de onoare sau un administrator Yahoo! si iti trimite un mesaj dupa cateva secunde ce contine user:victima si parola plus un bonus de 10.000 de dolari platibili boabe sau pisati.

End of hack.

Link to comment
Share on other sites

Neah...de departe cea mai tare faza e raspunsul lui kayleighro...

:@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@

Mai tata, da esti mare hacker !!!!!!!! M`ai spart ! Da parola de la contul tau o stii ? Zi`mi si mie, ca sa o verific daca merge :) ! Adevarul e ca serverul se zapaceste tare de cap cind primeste mesaje ! Serverul se caca pe el de emotie cind intra un membru de onoare si iti da si paolele de la NASA daca le ceri, precum si pe Adrian Guta Minune de Aur sau pe ceilalti prieteni ai tai si antivirusii pentru manelele din calculatorul tau si pentru telenuvela prietenei tale ! Si mai e o chestie tare de tot: daca scrii la adresa de mail [mail]sint_timpit@yahoo.com[/mail], nu ajunge mesajul ca inca nu ti`ai deschis contul cu userul asta !In rest, numai sanatate ceea ce`mi doresc si mie !

L.E

Ma refer la linkul cu yahoo hack

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

In noaptea asta impreuna cu bunul meu prieten dRaKu am intrat in pc la niste domnisoare ce prestau chat pe diferite site-uri adult. Ne-am gandit ca putem folosi pozele uneia dintre ele (luata din al sau mail) pentru a ii imbunatati profilul. Tineti minte, POZELE SUNT ALE UNEIA DINTRE ELE

ownedimlive.JPG

Linkul catre profil: http://imlive.com/waitingroom1.asp?hostnick=sweetpussyyy&host=y

jasminowned1.JPG

jasmineowned2.JPG

Linkul catre profil: http://www.2.livejasmin.com/perfinfo.php?performerid=sweetpussyyy&livejasmin_session=77543ae70c734161b432aabdc32bfef7&livejasmin_session=77543ae70c734161b432aabdc32bfef7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...