Jump to content
cristi333

intrebare

Recommended Posts

Se ia una bucata gaghika buna rau de tot (dar BUNA BAA!!!) se ia doua bucati savarine (care contin:

6 oua

120 g zahar

15 ml rom

30 g faina

100 g pesmet

Siropul:

300 g zahar

400 ml apa

100 ml rom.

Pentru ornat: 1/2 kg frisca. )

Se da un Aurel Vlaicu (adica hartia de 50 lei) la pitipoanca... pardon gaghika super super smekeroasa si cu valoare, si cand sta idiotul de fratitu la cutie.. pardon monitor, o sunt pe aia si ii zici sa bata la usa ca e pentru el, avand in mana savarina, si asa il impaci si pe fratitu ca baga botu la savarina si tu iei id-ul celorlalte gaghiki misto de smekheroase din lista!!!

Succes!

Nu sunt raspunzator daca esti tras la raspundere in fata legii pentru:

n?tangie, neghiobie, nerozie, stupiditate, stupizenie, (rar) n?tangeal?, neto?ie, ton?ie, (fran?uzism rar) sotiz?, (inv. ?i reg.) n?t?r?ie, (inv.) n?rozenie, (fam.) zevzecie. (E de-o ~ proverbial?.) 2. dobitocie, imbecilitate, n?tangie, neghiobie, nerozie, prosteal?, tampenie.

Tutorialul are scop educativ!

Edited by DuTy^
FUK DIACRITICE!
Link to comment
Share on other sites

eu am creier si il folosesc, tu ai si e defect. du-l dracu la reparat si nu mai da sfaturi imposibile. daca o sa tip nu o sa vina nimeni. e prea absorbit de PC., Stickywox.

nu dau bani pt. un ID ce plm sunteti retardati ma?

bagami-as, s-a dus la buda si am inceput sa rad cand am intrat la el in camera si s-a intors sa paroleze PCul si sa il puna in stand by.mm.

Edited by cristi333
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...