Jump to content
25aug

Site nou ptc - cel putin 9 reclame de 2 centi pe zi

Recommended Posts

Pe data de 25 noiembrie s-a lansat un nou site ptc , acesta nu este tocmai luminat in sensul ca mai trebuie lucrat un pic la el insa plateste bine

Primii 20.000 membri iau un fel de pioneer care le da la cel putin 9 reclame pe zi 2 centi [ un fel de premium ca sa zic asa da 7 centi pe click]

De asemenea pentru primii 5 care strang cei mai multi referrali pana se ating 20.000 membri vor exista premii cuprinse intre 10 si 150 de lire

banner1.png

De pierdut nu aveti nimic . inregistrare :

MoneyPaidUnlimited

Va urez mult noroc !

Edited by 25aug
Link to comment
Share on other sites

@root_prime: Da mi-am facut cont!

@25aug: Nu sunt zgarcit, doar ca am impresia ca vrei sa ma fraieresti avand in vedere ca nu ai zis nimic ca url-ul contine refferal daca puneai linku site-ului si dupa linku de refferal ma bagam ca refferal de placere... sau puteai sa zici ca e de refferal asa cum a zis benny_loopa in postul lui :) Mie nu imi da nimeni nimic gratis...

Link to comment
Share on other sites

Pe data de 25 noiembrie s-a lansat un nou site ptc , acesta nu este tocmai luminat in sensul ca mai trebuie lucrat un pic la el insa plateste bine

Primii 20.000 membri iau un fel de pioneer care le da la cel putin 9 reclame pe zi 2 centi [ un fel de premium ca sa zic asa da 7 centi pe click]

De asemenea pentru primii 5 care strang cei mai multi referrali pana se ating 20.000 membri vor exista premii cuprinse intre 10 si 150 de lire

banner1.png

De pierdut nu aveti nimic . inregistrare :

MoneyPaidUnlimited

Va urez mult noroc !

Nu se merita...la fel ca si pe restul.

2centi / click? poate vrei sa spui 0.002 e mai credibil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...