Jump to content
HellScream

Scripturile celor de la ymland

Recommended Posts

Salut HellScream.

Chiar daca nu am un numar masiv de mesaje postate pe forum si inca sunt "bautor de ceai :D", cu siguranta va urmaresc activitatea si articolele interesante de pe aici. Chiar acest subiect de discutie, m-a adus catre rstcenter, din nou, iar... spre impresionarea mea, trebuie sa te felicit pentru realizare. Ma intereseaza cum functioneaza scriptul de y! status changer. Daca crezi ca merit sa am si eu scriptuletul, arunca-mi si mie parola pe pm. Iti multumesc.

Link to comment
Share on other sites

as dori si eu parola :D citesc aproape zilnic forumul da nu ce sa postez ca nu prea le am cu asa ceva :D

Dac? nu prea le ai cu a?a ceva pentru ce vrei parola? S? devii hacker în fa?a prietenilor? Scriptul poate fi folositor, nu doar pentru amuzament, dac? îl folose?ti cu cap.

V?d c? subiectul cu Yahoo Status e din ce în ce mai "fierbinte" (foarte multe vizualiz?ri numai la topicurile cu tema asta). Traficul cre?te.. dar a?a se 'nasc' din ce în ce mai multi haxori.

Link to comment
Share on other sites

HellScream, esti o rusine pentru aceasta comunitate, daunezi mai mult ca cei care nu au habar de programare codare hack si alte cele si doar pun intrebari inocente pe acest forum. Tu esti mult mai rau, faci spam aici pe forum si induci lumea in eroare.

Vrei un premiu pentru asta sau ce? Cum poti tu sa spui: Scripturile celor de la YMLand

Cand tu aici oferi o gramada de prostii luate de pe google, free, care nu au nici o treaba cu scripturile acelea de la YMLand.

Din cauza celor ca tine, am ajuns de rasul lumii pe plan international in ceea ce inseamna hack!

Vrei faima sa inteleg? ca ai scris repede ceva legat de YMLand ? nu puteai sa pui decat: Niste clase de Java care va ajuta sa interpretati protocolul YMSG?.

Si apoi ce e asa secret in asta de pui parola la fisiere? ma faci sa zambesc cand scriu acest post, sincer!

Nici tu nu stii defapt ce ai sharat la lume, ca daca stiai faceai frumos un tutorial (Invata de la Nytro macar uite-te la tutorialul lui si pune mana si inavata). Macar stie sa scrie daca alte calitati nu are. Dar tu? ...

Rusine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...