Jump to content
selected

Domenii.COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN la 1$ !

Recommended Posts

@selected

Ai dreptate dar ceea ce nu stii/ti... daca suni la numarul ala de telefon care este sus in dreapta paginii (support dept.) si vorbesti frumos cu iei... platesti si cu pp (adica o sa plateasca iei si tu doar blabla la tel) dupa ce le spui ca nu esti "acasa" si nu ai cardul la tine... blablabla. Am cumparat de f multe ori domenii ptr amici sau clienti pe numele lor dar am platit eu cu pp-ul meu chiar daca erau pentru oferte urgente si discounturi... SOCIAL ENGINEERING ;)

SPECIAL OFFER! €1.00 DOMAIN NAME! Register any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just €1.00!* ... expiring after 10,000 redemptions or at 11:59 PM on January 31, 2012 (whichever comes first)... am vbt cu iei la tel... era expirata :(

Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer. *

edit: da' ce zici de domeniile .XXX care se vand la 99.99USD si vor fi disponibile in 5 zile?

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

lol.... deja sunt luate f multe (dintre cele mai smekere) tocmai am vbt cu un op de la godaddy la tel si am reusit pana la urma sa iau un.xxx

Google a trecut deja .xxx la categoria grea si orice motor de cautare o sa il interzica (under-18)... cine ia domeniile alea trebuie sa stie f bine ce si cum sa faca cu ele sau sa le vanda la licitatie mai tarziu pentru ca nu o sa ai acelasi trafic ca si cu comurile... sau poate mai mult ;)

Link to comment
Share on other sites

Godaddy nu e la prima campanie de acest fel, a mai avut una acum jumatate de an.

Pentru aputea achizitiona un domeniu cu 1$ este nevoie sa creati un cont nou si sa aveti un card cu cel putin 1$ (3,3 Lei) pe el.

Nu merge decat un card/cont, nu puteti cumpar mai multe domenii cu acelasi card, chiar daca faceti cont nou de fiecare data.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...