Jump to content
Nytro

Mici probleme tehnice

Recommended Posts

Se poate mari timpul dintre request-uri ca sa nu mai dea eroarea asta? Daca dai de 2 ori back repede sare imediat:|

[Proxy Shield Response]: Connection Filtered: Please slow down your requests and try again. (refresh)

Si inimioarele din thread unde se vede cine a dat like la post ar trebui scoase !!

Link to comment
Share on other sites

Imediat bat din palme si se rezolva. :)

Ma ocup de RST in timpul liber si dupa cum vedeti, in ultimele zile nu prea am avut timp liber.

Daca azi-maine-seara nu am timp, rezolv in weekend, am mai multe de rezolvat, problema e ca nu dau 2 click-uri si gata, poof, se rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Imediat bat din palme si se rezolva. :)

Ma ocup de RST in timpul liber si dupa cum vedeti, in ultimele zile nu prea am avut timp liber.

Daca azi-maine-seara nu am timp, rezolv in weekend, am mai multe de rezolvat, problema e ca nu dau 2 click-uri si gata, poof, se rezolva.

Imparte munca atunci.

Poate mai sunt oameni pe care nu i-ai inclus din stiu eu ce motive, nu stiu..nu am cunostinta de cauza cat e teamu si cum e dar daca asa sta cazul uitate putin in gradina poate mai sunt si altii care ar putea ajuta :)

Daca nu, fie dupa timpu tau.

Dar ca alta parere personala la o comunitate asa mare sa se ocupe doar un om in functie de timpul lui liber mi se pare absurd. E reteta de dezastru asta pe termen lung, parerea mea :D

Link to comment
Share on other sites

Oare dupa ce principiu se sterg conturile?:-/

Serverul MySQL (cu baza de date), ruleaza separat fata de cel web. Au aparut erori la baza de date, si la repair, s-au sters unele row-uri. Nu este un anumit principiu si nu cred ca sterge cineva vreun utilizator fara sa aiba un motiv bine intemeiat.

Link to comment
Share on other sites

User: LLegoLLaS

User: Petzy

User: BGS

User: wildchild

User: tromfil

Am "rezolvat" problema cu conturile (pentru cei de mai sus). Datele de pe noile conturi au fost sterse. Totusi, nu garantez ca aveti toate datele de dinainte. De fapt pot sa spun ca nu garantez pentru niciun utilizator ca are toate datele de dinainte de probleme.

Am actualizat si "post count" pentru toti utilizatorii forumului.

Cam atat pentru aceasta seara, imi era mai usor daca nu foloseati conturile noi sa nu stau sa sterg datele existente (in afara de posturi). Maine seara si in weekend rezolv si alte probleme, mai sunt...

Link to comment
Share on other sites

User: LLegoLLaS

User: Petzy

User: BGS

User: wildchild

User: tromfil

Am "rezolvat" problema cu conturile (pentru cei de mai sus). Datele de pe noile conturi au fost sterse. Totusi, nu garantez ca aveti toate datele de dinainte. De fapt pot sa spun ca nu garantez pentru niciun utilizator ca are toate datele de dinainte de probleme.

Am actualizat si "post count" pentru toti utilizatorii forumului.

Cam atat pentru aceasta seara, imi era mai usor daca nu foloseati conturile noi sa nu stau sa sterg datele existente (in afara de posturi). Maine seara si in weekend rezolv si alte probleme, mai sunt...

Multumesc.

Good:

Friends au reaparut care ii aveam - era ok si fara dar mersi.

Rank - in regula

Posts - in regula

Bad:

Infractions - sunt afisate acolo in sectiune dar imi zice ca sunt 0 total cand ar trebui sa fie 4. Sunt valabile sau?

Rep Power 1 - erau 4 cu 38 de pct :) cele 38 vad ca imi spune ca le am, dar afiseaza 1.

Join Date Dec 2011 - era feb 08 :(

Mesi din nou.

Link to comment
Share on other sites

Ok, daca mai gasesti astfel de probleme sa postezi. Valabil si pentru ceilalti. O sa repar ce se poate.

Daca mai sunt persoane care "si-au pierdut" conturile sa procedeze la fel: username vechi si un link cu un post de pe vechiul username + alte detalii ca join date sau mai stiu eu ce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...