Jump to content
ovidelu47

adf.ly bot pt castiguri

Recommended Posts

Download Adfly_v152.exe Atentie url-ul este doar scurtat.

Acest bot va ajuta sa faceti ceva banisori incat sa platiti un host,poate un domeniu. Aveti in el o lista cu proxy-uri actualizati-o voii introduceti in acele casute linkuri prescurtare de la adfl.ly acolo la optiuni la reffer puneti siteurile care le-ati scurtat cum am spus cu o lista de proxy-uri fresh aveti ocazia de a face ceva $ intradevar nu se vor contoriza toate click-urile dar mai bine de jumate se vor contoriza o sa va prindeti voi repede.

Atentie e acelasi program care a fost postat de spide112? doar ca este cea mai noua verisune cred a acestui bot si din fericire acesta este curat astept pareri pro si contra.

Link to comment
Share on other sites

Frate ti-a inregistrat doar 1 views din cauza ca celelalte nu au fost acceptate de sitemul lor o lista de proxy fresh ar fii foarte buna si verificati acolo pentru care tara plateste mai bine si pune proxy pentru acea tara.

Cat despre virus credeti-ma e curat 100% .

Cine le are foarte bine cu limbajul de programare e liber sa ne ajute intradevar e lent cine stie il poate face mai rapid si ne ajuta si pe noii .

Faza cu functionalitatea fata de predecesorul sau postat intr-un post anterior este curat si functioneaza mai bine testat de mine cu o lista de proxy germane respectiv S.U.A pentru ca plateste mai bine adf.ly .

Ca o parere cred ca ar trebui facut sa nu mai deschida cu IE ar fi bine cu un google-chrom si sa fie mai rapid.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca aia de la adf.ly sa-ti contorizeze clickul trebuie sa ai un refferer (adica un url anterior de unde ai fost redirectionat spre ei). Am facut un bot cu ceva de genul dar l-am postat doar pe HF. Initial l-am facut pentru altceva, o sa-l pun maine si pe rst pentru ca nu i-am implementat si proxy-uri si le fac maine ca azi nu am timp, fac si pe niste hosturi free niste php-uri de redirect si o sa-l postez aici cu tot cu sursa sa nu aud cumva ca e criptat sau nush ce.

Thread-ul e in sectiunea gresita, trebuia pus la Black SEO & Monetizare.

Edited by SilviuSDS
Link to comment
Share on other sites

Ca sa spunem asa e corect si intr-unul si in celalalt pentru ca defapt hacku-ieste adf.ly dar e corecta si varianta ta.

Am o mare rugaminte acum de sarbatori am primit foarte multe pm-uri cu functionalitatea acestui program multi nu stiu sa il foloseasca am un pc slabut tare celalalt e la reparat vreau ca cineva il rog frumos sa faca un Video-tutorial in care sa explice ce si cum trebuie setat ca sa vada toata lumea.

Lista de proxy fresh cu care mi-a functionat mie este : Fresh Proxy List. Sorted by Proxy Anonymity. Page 1

Va rog mult faceti un Video sa explicati la tot omul acum de sarbatori cand sunt reduceri pe siteurile internationale pentru pachete de gazduire/promovare /domeni web sau altceva .

Link to comment
Share on other sites

Ca sa spunem asa e corect si intr-unul si in celalalt pentru ca defapt hacku-ieste adf.ly dar e corecta si varianta ta.

Am o mare rugaminte acum de sarbatori am primit foarte multe pm-uri cu functionalitatea acestui program multi nu stiu sa il foloseasca am un pc slabut tare celalalt e la reparat vreau ca cineva il rog frumos sa faca un Video-tutorial in care sa explice ce si cum trebuie setat ca sa vada toata lumea.

Lista de proxy fresh cu care mi-a functionat mie este : Fresh Proxy List. Sorted by Proxy Anonymity. Page 1

Va rog mult faceti un Video sa explicati la tot omul acum de sarbatori cand sunt reduceri pe siteurile internationale pentru pachete de gazduire/promovare /domeni web sau altceva .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...