Jump to content
SilviuSDS

Free Url Scraper

Recommended Posts

Am cautat pe goagale un link scraper pentru ca imi trebuiau multe linkuri

nu conta ce linkuri erau, si am gasit site-ul asta.

Cred ca le ia de pe google sau nush de unde altundeva.

Link-urile le separa cu virgula, daca vreti sa le aveti cate unul pe linie, bagati-le in Word, si da-ti Ctrl+F, apoi selectati tabul Replace si puneti sa caute virgula si sa o inlocuiasca cu ^p si asa le pune fiecare pe cate o linie.

Eu le folosesc pe adf.ly, le scurtez cu un programel ce l-am facut si apoi le bag in autoclicker.

Faci bani frumosi asa.

Link:

http://newwealthdevelopment.com/freeserpscraper.php

Link to comment
Share on other sites

OFF:Scuze de absenta, am fost ocupat cu ultimele zile de scoala invatat pentru a scapa de corigente ca na-s vrea sa raman acuma cand mai am 1 an pana la bac.

Folosesc un autoclicker pe care l-am facut eu in Visual Studio, pentru ca stiu ca ce-i facut de mana mea merge bine. Faza e urmatoarea, dupa ce scurtez vreo 500 de linkuri sa zicem, le bag in autoclicker, dupa ce le termina, schimb IP0l cu unul de spania sa zicem sim o iau dela capat. Pentru asta folosesc EasyHideIp, e cel mai bun de pe piata in opinia mea si e si ieftin, redirectioneaza traficul doar la programele ce le vrei tu, nu la tot sistemul, si asa tu iti poti vedea linistit de treaba in timp ce botii lucreaza in background cu alt IP, iar tu folosesti IP-ul real in browser sau mess etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...