Jump to content
TheTime

Flash + random + ruleta

Recommended Posts

Salut .Fiti atenti ce mia fatat mintea aseara stand in pat.Deci aceste jocuri de cazino is flash si anume pe baza imaginilor sau pe framuri,da?Daca ma insel asta inseamna ca nu prea is in tema cu asa cv.Bun dar hais a va zic idea si cei care va pricepeti putei sa veniti cu completari daca e bn sau rau.

Bun deci

Ma-m gandit asa ca daca in momentu cand pariem pe un anumit numar atunci acea ,,particula,, de pariere contine un numar de imagini care se deruleaza in cateva secunde sau chiar intro secunda depinde de cum e setata ruleta daca e pe rapid sau normal.

Idea e ca daca cumva noi sa citim framurile alea si in momentul de dinaintea veniri nr sa putem paria nu stiu cum sa va explic.

Sa se faca un prg care sa defragmenteze framurile si atunci sa ,,incetinesti,durata de rotire atat cat sa vezi ce va veni.

Deci e o idee nu stiu daca ati inteleso dar cred ca cei care stiti programare va dati cat de cat unde ma-m dus cu idea.

Chestia e sa poti sa pariezi si dupa ce incepe rotirea ruletei ca dupa cum stiti nu mai da voie sa pariati dupa aia.

Si inca ceva.

Am intalnit aici pe forum despre cardurile bancare sau poate pe alt forum nu mai retin exact.A facut un cititor de card cu un cap de la casetofon o preanprificare si care reda sunetele intr-o combina.E acele sunete din ce zicea el e ca un semnal morse si anume linie punc..ee idea e ca si la ruleta e posibil sa fie combinatia data in codul sursa dar sub alta forma de scriere si anume sub un alt limbaj de scriere si atunci poate daca copiind codul sursa din pagina ruletei atunci poate se poate descifra intr-un fel.

Nu stiu eu doar vin cu idei in nici un caz nu sustin ca e asa .

Am intalnit pe youtube un filmulet care avea un prg ce se conecta la servarul ruletei si arata ce face pur si simplu ii dadea numaru ecxact care trebuia sa vina dar ii venea si printre alte ,,mesaje,, in acel program si chestia urmatoare si anume ceva cu ,,exploituri,,

Edited by hackgames
Link to comment
Share on other sites

Deja va-m bagat pe toti in ceata ca vad ca nu mai vorbeste nimeni pe aici ...

halal desteptaciune de oameni mai gasim pe aici ..e bine ca stie unii sa critice pe altii ca nu stie sa scrie si sa vorbeasca dar ei stie sa scrie si sa vorbeasca dar nu stie ce sa scrie si sa vorbeasca :D

moooama ce am inbarligat cuvintele cred ca mi sa incins procesoru de la atata gandit nu e asa flippy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...