Jump to content
emiliano2

[Vand]Metoda Bani din Upload(puteti castiga peste 10 $ la zi ) FIlesonic/Fileserve/FP

Recommended Posts

9 exemplare ramasa...inca un exemplar vandut !

...puteti sa o luati cu incredere... e o metoda f buna si posibilitatile sunt f mari...

tip: nu e o bageta magica si nici o rugaciune miraculoasa... daca munciti si puneti imaginatia la contributie puteti scoate peste 20 pe zi f usor

edit: asa... ce o sa patiti daca nu va ridicati limitele la pp :))http://twitpic.com/7vixjn

ps: glumeam

hope it helps!

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

Ok, stiu ca n-are legatura cu topicul tau(nu am de gand sa cumpar), dar am o intrebare in legatura cu site-urile gen filesonic :

Risti ceva prin a urca materiale protejate prin copyright? Vad ca tu ai acolo ceva sezoane urcate, probabil, pe site-uri gen warez-bb.

Link to comment
Share on other sites

chiar nu mai conteaza, am vazut ca tipul de aici a creat topicul si pe un alt forum fix cu aceleasi imagini si mesaj cu "dau la primii 10/15" etc, sunt doar niste ebookuri furate (cum am vazut in alt thread, nu specific care chiar daca am luat teapa pe jumate) de pe extern iar chestia cu primii 10-15 e doar un cacat psihologic sa para metoda mai "exclusive" si sa te grabeasca

http://www.clubptc.net/forum/viewtopic.php?f=102&t=30742, aceeasi metoda, acelasi emil analfabet, aceleasi poze, aceeasi poezie cu "Vanzarea se v-a face doar catre 10 utilizatori "

Edited by root_prime
Link to comment
Share on other sites

acum ca ai instiintat lumea, ramane la latitudinea userilor sa mai cumpere sau nu. nu ma chinui sa-i dau ban ca n-are rost, se pare ca i-ai stricat afacerea.

pai chiar nu are rost, prostia se plateste, sa zica merci celalalt care chiar vinde apa ca nu il ciripesc, e trist ca multi o sa cumpere si dupa asta, nu inteleg cum de nu li se pare suspect ca pot gasii aceasi metoda cu 1-2 parametrii schimbati in alte locuri sau ca li se pare normal sa primeasca un ebook scris perfect in engleza facut pentru romani, de un roman care nu stie nici gramatica limbii materne, si o vinde altor romani dar totusi carticica e fix in engleza copy-paste-uita, adica compusa cu sange si sudoare*+ alte n chestii batatoare la ochi, daca deja doua din 4 de aic sunt busite e clar ca numai metoda lu' benny e originala/neleechuita, restu au vazut ca poate omu sa vanda aici ebookuri si au zis "hai sa incercam si noi"

Link to comment
Share on other sites

Eu am cump?rat'o ?i e o metod? foarte bun? ?i practic?, Thump UP - Merit? banii !

Nu mai mere nici o metoda nu se mai castiga bani din upload,toate site-urile mari care te platea pentru download au inchis zona de afiliere.Nu va mai stresati tare in curand nu vom mai putea descarca nimic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...