Jump to content
andreinick05

Romania (Orange) SMS Bomber v0.1

Recommended Posts

Unul din ultimele mele proiecte.

Poze:

96424705.png

66733214.png

Link:

http://nickst3r.net/sms-spammer/

Atentie: Desi programul acceseaza link-ul de trimitere a mesajelor 1/sec, ele pot intarzia sau chiar pot sa nu ajunga toate.

Va rog sa:

1. Instalati NET Framework inainte de a folosi aplicatia !!!

2. NU descarcati acest program daca NU aveti incredere.

3. Nu abuzati de acest program.

4. Raportati in cazul in care gasiti BUG-uri.

5. Dati +rep :)

!Nu raspund pentru daunele create cu acest program!

Edited by andreinick05
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu functioneaza. The application failed to initialize properly (0xc0000135).

edit. Instalat framework. Se deschide, introduc nr de telefon , click pe bomb si il las 10 sec, stop si astept, astept de vreo 10 min. Specific ca rulez intr-un Virtual box . Pana acum nu am primit niciun sms.

Edited by eu0800
Link to comment
Share on other sites

precizati si ce versiune de net framework necesita instalata pentru a rula programu butule si in plus linku ala care zice ca nu necesita net framework e o vrajeala, e acelasi si el cere net framework instalat, numa boti, cred ca ai copiat de pe un alt site si ai dat direct paste aici

Link to comment
Share on other sites

precizati si ce versiune de net framework necesita instalata pentru a rula programu butule si in plus linku ala care zice ca nu necesita net framework e o vrajeala, e acelasi si el cere net framework instalat, numa boti, cred ca ai copiat de pe un alt site si ai dat direct paste aici

1)Net Framework 13 necesita, scuze ca nu am specificat. 2)Programul este facut de clona mea care poarta acelasi nume,andreinick05, nu este facut de mine. 3) Invata sa scrii corect si coerent, re"butule"

Edited by andreinick05
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...