Jump to content
Mafy

Steam

Recommended Posts

Dupa ceva timp (1 an si cva), m-am apucat iar de cs:))...joc de plictiseala, nu sunt inrait...as vrea sa va intreb daca are cumva cineva vreun steam de imprumutat/donat ;;) ...stau 10-20 de min sa ma conectez pe`un server :(, e foarte frustrant, sau daca stiti cum se crackuieste un steam sau sa fac ceva sa nu ma mai scoata de pe servere

sper sa-mi achizitionez un steam dupa sarbatori, din cate stiam era 5 euro, tot asa este pretul ?

Link to comment
Share on other sites

nu am zis ca vreau gratis, am zis ca poate s-a lasat careva de cs si vrea sa-l dea...si nu stiu unde citisem acum ceva timp ca, crackuise cineva steam-u si daca bagai nu stiu ce patch/crack, aveai steam, deasta am intrebat

si la cel care mi-a zis sa ma duc la colindat, nu m-am dus niciodata...nu sunt eu de colindat, si chiar daca m-as duce...s-ar duce toti banii in seara aia :)...in fine, sper sa pot sa ma lipsesc dupa sarbatori 4-5 zile de tigari si o sa-mi iau un steam :D

Sarbatori Fericite la toti, sa fiti iubiti si sanatosi !

Link to comment
Share on other sites

@Mafy eu nu-ti rec cs 1.6 pe steam..jocul nu mai primeste update-uri + ca 98% de servese sunt nonsteam..deci cu un cs piratat poti jucape aceleasi servere ca si jucatorul cu cs original. in rest nu vad niciun motiv de ce ai da 10euro pe el..

Mai degraba cumpara-ti cs source tot 10euro ajunge si este muuuuuuult mai bun + servere etc

Link to comment
Share on other sites

E adev?rat c? po?i juca cu coduri ?i pe steam dar nu mul?i î?i risc? jocul pentru 5 minute de cs cu cod (cel pu?in a?a gândesc majoritatea, eu n-am v?zut pe nimeni care s? primeasc? ban pe steam pentru coduri)

Sunt destui care se joaca cu coduri, dar nu e nimeni care sa le faca report la Steam ;)

Link to comment
Share on other sites

@Gecko

- daca vrei sa joci PRO atunci da..sa zicem

- acel procent imi apartine personal

- daca esti un jocator normal de cs eu nu vad de ce ai da banii pe un steam

- sunt destule sv pt source + ca legat de config:Minime: Procesor 1.7 GHz, 512MB RAM, Plac? video DirectX® 8.1 (necesit? suport pentru SSE), Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP/2000, Mouse, Tastatur?, Conexiune la Internet

Recomandate: Procesor Pentium 4 (3.0GHz sau mai bun), 1GB RAM, Plac? video DirectX® 9, Windows® 7 (32/64-bit)Vista/XP/2000, Mouse, Tastatur?, Conexiune la Internet.

Link to comment
Share on other sites

Si chiar daca ti-ar da cineva un steam furat, tot nu il poti folosi pentru ca au implementat un sistem de securitate care iti cere un cod de fiecare data cand vrei sa te loghezi de pe alt pc decat cel de acasa spre exemplu. Singura solutie este sa iti dea acces si la adresa de e-mail de pe care s-a inregistrat contul . Cel mai bine dai sms si iti iei propria ta licenta.

Link to comment
Share on other sites

@TaFFy are perfecta dreptate!

Profita ca vin sarbatorile du-te la colindat si urat si cumpara-ti propriul cs

Cine nu stie:

Team Fortress2 este FREE TO PLAY > Team Fortress 2 on Steam

Half Life 2 Deathmatch & HL2 Lost Coast sunt FREE TO PLAY pt utilizatorii ca placi video ATI:X si Nvidia >

Portal: First Slice is free for all NVIDIA Gamers

&

ATi Steam Offer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...