Jump to content
osyk

[VAND] Metoda 10-20$ pe zi din downloaduri

Recommended Posts

Ok ... ca sa inlaturam orice dubiu.

@osyk : Mie sau oricarui alt Moderator/Admin vei da o copie gratuita a eBook-ului tau care nu va fi distribuita mai departe. Eu sunt dispus sa-mi fac timp printre picaturi si sa-ti incerc metoda. In maxim 1-2 zile cred ca este de ajuns sa ma conving despre ce este vorba, daca este o chestie serioasa sau nu, daca vinzi legume gradinarului ori ba.

Va voi tine la curent (continuu) cu progresele prin print-uri si reply-uri.

Si inca ceva, daca este totul pe bune, la sfarsitul primei saptamani de 'lucru' iti voi plati nu 15$, ci 20$. :)

Te voi contacta imediat pe Y!M.

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

MrRip, frumoas? ini?iativa. Totu?i, am rug?mintea de a aplica acea?i metod? la to?i cei care vând astfel de eBook-uri pentru a cre?te încrederea comunit??ii ?i tot odat? pentru a-i elimina pe cei care vând porc?rii.

osyk, mul?umesc pentru print-screen. A?tept un r?spuns în acest topic de la MrRip ?i voi cump?ra ?i eu un exemplar.

Link to comment
Share on other sites

Cu cea mai mare placere @bubu28.

Review'uri pe emoneyspace:

1. Utilizator: adarshbio4

"

Score : 10/10

I think the book excelent

Language used is perfect.

There Are Several Methods Of Getting Your Downloads Done

I Already Have Started To Earn In Sharecash Also

"

2. Totti96

"

My Review:

a very good ebook to earn from sharecash and many other sites.

very simple and easy to understand.

Many methodes to enhance your earnings

My rating

9/10

"

3.amirthegreat12

"

Mine Review is 10/10 Best ebook

"

Link to comment
Share on other sites

Poti vedea din prima luna.De exemplu astazi iti faci cont,maine esti apobat, pe 01.01.2012 incepi sa lucrezi de la ora 8:00 pana seara 20:00, vei obtine castiguri chiar din a doua zi.In a doua zi, incepi sa lucezi de la 11:00 pana la ora 18:00, a treia zi vei obtine un castig mai mare.A treia si a patra zi, lucrezi la fel ca a in a doua zi, iar din a cincea zi scurtezi programul.Castigurile se vor multiplica.Pe data de 01.02.2011 vei avea banii in contul Paypal,iar in maxim pe 04.02.2011 vei avea banii in mana.

Edit:

La pretul de 25$ va ofer urmatoarele:

1.Contul meu personal de ExtremeCoderz(10$)

2.Ebookul(15$)

Edited by osyk
Link to comment
Share on other sites

E multiposter.Fara cont nu poti folosi programul de la ExtremeCoderz.Si am zis ca-i contul meu personal sa se inteleaga ca nu-i furat sau obtinut prin alte metode, riscand sa fie pierdut.

OFERTA De Craciun:

Primii 10 clienti 25.12.2011 - 26.12.2011 vor primii eBook'ul la numai 10$

Licenta multiposter o vand doar astazi la 9$.

Ebook + Licenta = 18$

Va astept!

Si asta nu-i tot, daca astazi si maine se vor strange 10 clienti pentru oferta, voi scoate un nou manual in doua limbi distribuit gratuit voua,cumparatorilor si cu 8$ noilor clienti.

Plata: Paypal(de preferat) sau Credit - Cartela Reincarcabila 10 euro

Carti ramase: 9

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

eBook-ul lui prezinta 3 metode care cu ceva munca si putina imaginatie ca pot aduce ceva $ in buzunare. Nu va asteptati la minuni in ziua de Craciun, este un eBook ok, dar fara sa puneti osul la treaba scoateti fix pula $ !

Imi pare rau, dar n-am reusit sa-mi fac timp sa aplic metodele lui osyk.

Spor la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie multiposter'ul.Ala il vand pentru cei mai lucreaza cu site'uri gen filesonic,filepost,etc.

Nu exista alta investitie necesare pentru a te apuca de aceasta afacere, alte soft'uri sau alte carti, alte materiale de lucru.

Edit: 2 multipostere de vanzare, la 16$ sau 9$ fiecare

Astazi,ultima oferta 10$ / Ebook !

Edit:(10:38)

Intr-o ora jumate se incheie oferta, iar pretul va revenii la 15$,

Multumesc.

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

am cumparat eu book-ul. este surprinzator de simplu si dupa ce l-am citit cap-coada parca mi-a fost si necaz ca nu m-am gandit la metodele respective.

saptamana trecuta m-am lasat de fumat asa ca 10$ este ca si cand as mai fi fumat o saptamana.

daca vrea, osyk poate face dovada platii prin paypal sa nu se puna la indoiala calitatea mea de client.O seara placuta.

Lucian - Craiova.

Link to comment
Share on other sites

am cumparat eu book-ul. este surprinzator de simplu si dupa ce l-am citit cap-coada parca mi-a fost si necaz ca nu m-am gandit la metodele respective.

saptamana trecuta m-am lasat de fumat asa ca 10$ este ca si cand as mai fi fumat o saptamana.

daca vrea, osyk poate face dovada platii prin paypal sa nu se puna la indoiala calitatea mea de client.O seara placuta.

Lucian - Craiova.

ai un post si garantezi ? am cumparat si eu am renuntat la fumat am slabit 15 Kg, m-am angajat sunt director acum ! Cumparati cu incredere si vecina a renuntat la cafea, va poate face dovada.

Un singur lucru te intreb: de ce sharecash si fileice sunt vazute ca linkuri de spam pe majoritatea comunitatilor internationale, pe forumuri pe chat-uri ..etc, uite si pe forumul softpedia... ?

daca da rezultate de ce o vinzi? doar pentru ca iti face impresia unor castiguri substantiale pe zi la care viseaza toti cei fara castiguri din Romania

Link to comment
Share on other sites

BMP ma nu PNG !!! fara modificari tu nu intelegi vrem dovada nu FACATURI, ai o Bila neagra pana acum

SCREENSHOT PRINTSCREEN PrtScr

note from bau bau am mai auzit din astea ::))))))))

CRED CA ESTE FAKE

nu ai raspuns la restul intrabarilor de ce adresele sunt vazute ca spam pe softpedia adminii sunt idioti asa au vrut ei? si pe alte forumuri importante..

am 115 dovezi de plata PP si LR vrei sa le postez aici ca poze? unele au fost valabile doar 2 minute pe PP ::))))))) aaahhhooo ahhhoooo treziti-va

E cam si cum as vinde si eu editia Necronomic-ului de la British Museum in limba araba* cu traducere in engleza si araba actuala din sumeriana obiect pe care nimeni nu il da la share si care valoreaza milioane, aceeasi treaba iti aduce acelasi venit poate chiar mai mare pe zi, daca stii sa pronunti in araba anumite cuvinte si sa nu fii copil zabalos cu droguri sau alc0ol in cap sa intelegi cat de cat frazele in araba si pronuntarea lor.Cautati pe net daca vi se pare vrajitorie de obor mai mult nu are rost...cine are in ADN scris sa cunoasca o sa capete ceva restul...

Fa o dovada buna ce dracu prin TW pot sa iti fur ceva? Baga Team Viewer si arata-ne ceva

* cine argumenteaza steluta apostrof dau o bere daca stie sau credit pe telefon

P.S : Sunt crestin-ortodox nu fac parte din grupari sataniste sau alte minuni de genul ocazional la petreceri mai merge un hash ceva doar natural...

Edited by forum
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...