Jump to content
osyk

[VAND] Metoda 10-20$ pe zi din downloaduri

Recommended Posts

Am luat-om si eu si ce pot zice e ca e o metoda nu prea prietenoasa dar care da rezultate, sincer eu am incercat sa fac ce scrie acolo dar cu frica, important e ca a iesit, faza mai importanta e ca e easy metoda.

Poti face usor bani dar chestia e ca tre sa faci ceva la scara larga, nu un mic fisier si ala downloadat de 5 ori.

@osyk Don't be mad on me bro

Link to comment
Share on other sites

Am luat-om si eu si ce pot zice e ca e o metoda nu prea prietenoasa dar care da rezultate, sincer eu am incercat sa fac ce scrie acolo dar cu frica, important e ca a iesit, faza mai importanta e ca e easy metoda.

Poti face usor bani dar chestia e ca tre sa faci ceva la scara larga, nu un mic fisier si ala downloadat de 5 ori.

@osyk Don't be mad on me bro

Cocalari + MA PIS PE CASTIGURILE VOASTRE METODELE VOASTRE INCEP SI SUNT VAZUTE DEJA CA SPAM VRAJELI CA MASINA DE CUSUT SINGER SI NOKIA 1100, INVESTESTI TIMP SI CASTIGI PLA, MAI DAI SI BANI SA CITESTI "E-BOOK-URI" AHAHAHA ::))))) NICI UN CLIENT SAU MODERATOR SAU ADMIN NU A POSTAT AICI SCREEN CU CASTIGURILE SA VEDEM SI NOI DACA ESTE VALID SAU NU ... DECI ..................

Edited by forum
Link to comment
Share on other sites

E fake , daca adunam toate veniturile reiese o valoare mai mare decat cea pusa de el 526.85

Cum am facut: am adunat toate valorile si am obtinut 567.5 nu 526.85.

Incheiere: am observat ca browserul folosit este Google Chrome si din asta rezulta ca a folosit Live HTML editorul integrat in browser.

Concluzie: FAKE!

O zi buna

Link to comment
Share on other sites

cand ii vezi pe unii ca vine cu cate ceva de vanzare ,,faci si 20 de dolari pe zi si ala a facut 200 intr-o zi,,Atunci dute nene si fa bani cu inventia ta ce stai sa atarni la 20 de euro pe forum.Ma da ce vrajeli puteti avea in voi Aveai intentia de ajuta lumea dadeai degeaba si iti faceai treaba stiind ca sigur iti scoti banii daca nu mergi inchis si castiga numai tu nu veni cu vrajeli de astea.

Link to comment
Share on other sites

da am observat ca sunt reportate ca SPAM si site-urile respective incearca sa isi ascunda linkurile cu alte domenii, redirect-uri, subdomenii..sau alte metode in nici un caz nu se mai poate castiga din asta fara sa fii prea bazat. Rog un admin sau moderator care a cumparat sau a testat sa ne arate castigurile obtinute, dar nu cred ca se poate asa ceva pentru ca sunt facaturi sau tepe. Mai bine joc la aparate 77777 am mai multe sanse :D

Link to comment
Share on other sites

Site'urile sunt pe lista forumurilor in sectia Black List deoarece trebuiesc completate surveys pentru a downloada.In aceast ebook facut de mine nu sunt implicate forumurile ca o metoda.Multumesc.

Pret urmatoarea vanzare: 5$ + feedback

Edited by osyk
Link to comment
Share on other sites

Ionut , daca in pula mea , nu ai ce subiect sa urmaresti , si habar nu ai despre site-uri de genu ai vazut si tu pe youtube ceva te rog abtine-te. Tu crezi ca cineva , care stie o metoda unica , vinde un amarat de ebook pt 3 $? FI BA REAL

Sa fac diferenta intre mine si el? Ce conteaza ba coaie . nU m-am comparat cu nimeni. A postat si pe alt forum si a luat ban instant .

Link to comment
Share on other sites

Pe ce forum am luat ban?

Edit:

PS: Metoda unica numai e dupa ce am vandut-o 1 data.Am dat peste 20 de copii, si pretul a fost de 10$ daca te uiti tu frumusel pe clubptc;),si pe alte forumuri straine a fost tot asa cu plata instant.Daca doresti sa vezi paypal,doar spune-mi si ii fac un print screen sa vezi cam cate am vandut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...