Jump to content
sonyx

BlackFire Crypter

Recommended Posts

Scuze pentru virustotal dar nu m-am gandit la problema respectiva, mai exact nici nu stiam de ea...

Accept orice injuratura data fiind situatia in care ma aflu.

lasa frate, nu te mai stresa, nu moare nimeni fara un crypter,

mai bine priveste partea buna a paharului, prin fapta ta ai salvat mii de parole :)) asa ca Dumnezeu trebuie sa te rasplateasca

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, dar dupa parerea mea nu ar trebui sa se faca asemenea discriminari cat timp exista un procentaj de utilizatori care au cunostinte si totusi nu posteaza foarte des.

Cea mai buna metoda ar fii criptarea parolei cum s-a facut si aici, doar ca mai complicat sa nu poata tot prostul sa o obtina, sau trimiterea parolei prin PM celor care merita.

Link to comment
Share on other sites

care este criteriul prin care se diferentiaza userii care merita si cei care nu merita?

dupa parerea mea criptarea parolei este cea mai buna solutie

Ai dreptate, dar dupa parerea mea nu ar trebui sa se faca asemenea discriminari cat timp exista un procentaj de utilizatori care au cunostinte si totusi nu posteaza foarte des.

Cea mai buna metoda ar fii criptarea parolei cum s-a facut si aici, doar ca mai complicat sa nu poata tot prostul sa o obtina, sau trimiterea parolei prin PM celor care merita.

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea celui care a pus thread-ul desigur, cum alt cumva? Pana la urma el este cel care decide. Se pot cauta ultimele posturi a persoanei pentru a stabili ce competente are.

Intr-o alta ordine de idei, crypterele scrise in limbaje .NET (VB,C#) sunt in general marfa proasta, nu ati pierdut nimic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...