Jump to content
danyelutzu

Cum sa dau un forum peste cap?

Recommended Posts

Sallut ...Imi puteti spune si mie cum pot sa dau un forum peste cap adica sa il stric sa nu mai poata fii accesat chestii dastea care pot striica un forum!

Acest forum foloseste : phBB3 (Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. )

Link forum aici: Click

Cauza: Administratorul acestui forum mi-a furat addonsu serverului de counter strike!Si mi-a dat ban pe forum si acum are deschis server cu addonsu meu ! NU stiu daca intelegeti dar eu vreau sa il recuperez sa nu mai fie pe serverul lor...

ID forum : buster_andrei@yahoo.com(idul pe care comunica pe care il foloseste la chat)

baster.andrei@yahoo.com(idul pe care vin confiirmarile de pe forum de cont)

Acesta este Emailul care iti vine cand iti faci cont!

baster.andrei@yahoo.com prin webhosting2-node1.krond.org c?tre mine
arat? detaliile 00:29 (acum 1 or?)
Bine a?i venit în forumurile Pronion.Ro

V? rug?m s? p?stra?i acest e-mail. Informa?ia pentru contul dumneavoastr?
urmeaz? aici:

-----------------------------
Nume utilizator : test1

Adresa forumului : http://pronion.ro/forum
-----------------------------

Parola a fost stocat? în siguran?? în baza noastr? de date ?i nu poate fi
extras?. În cazul în care este uitat?, ve?i putea s? o reseta?i folosind
adresa de email asociat? cu contul propriu.

V? mul?umim pentru înregistrare

Ma poate ajuta cineva va rog frumos ...Acel addons inseamna mult pt mne numai eu stiu ct mai chinuit sa creez primul addons cu modul surf+heromod din romania si un plugin cu model de ipad fkt de mine!Unice in lume.....

Link to comment
Share on other sites

n-as vrea sa fac spam, dar in speranta ca cineva citeste ce scriu sunt niste clarificari de facut (din partea unuia de pe forumul care "va fi dat peste cap")

1. e un copil frustrat

2. addons-ul serverului se poate gasi pe alliedmods (respectiv se poate recrea cu un minim de efort)

3. nu a fost "furat" , ne-a dat acces in ftp sa-l ajutam cu diverse plugin-uri, iar noua ne place sa avem back-up dupa fiecare server (tie ti-ar conveni sa vina orice cacat sa zica ca face server sa pierzi niste timp ajutandu-l ca dupa aceea sa plece?)

4. e un copil frustrat, e cineva dispus sa-l ajute pe "danyelutzu" ?

bafta.

Link to comment
Share on other sites

Sallut ...Imi puteti spune si mie cum pot sa dau un forum peste cap adica sa il stric sa nu mai poata fii accesat chestii dastea care pot striica un forum!

Acest forum foloseste : phBB3 (Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. )

Link forum aici: Click

Cauza: Administratorul acestui forum mi-a furat addonsu serverului de counter strike!Si mi-a dat ban pe forum si acum are deschis server cu addonsu meu ! NU stiu daca intelegeti dar eu vreau sa il recuperez sa nu mai fie pe serverul lor...

ID forum : buster_andrei@yahoo.com(idul pe care comunica pe care il foloseste la chat)

baster.andrei@yahoo.com(idul pe care vin confiirmarile de pe forum de cont)

Acesta este Emailul care iti vine cand iti faci cont!

baster.andrei@yahoo.com prin webhosting2-node1.krond.org c?tre mine
arat? detaliile 00:29 (acum 1 or?)
Bine a?i venit în forumurile Pronion.Ro

V? rug?m s? p?stra?i acest e-mail. Informa?ia pentru contul dumneavoastr?
urmeaz? aici:

-----------------------------
Nume utilizator : test1

Adresa forumului : http://pronion.ro/forum
-----------------------------

Parola a fost stocat? în siguran?? în baza noastr? de date ?i nu poate fi
extras?. În cazul în care este uitat?, ve?i putea s? o reseta?i folosind
adresa de email asociat? cu contul propriu.

V? mul?umim pentru înregistrare

Ma poate ajuta cineva va rog frumos ...Acel addons inseamna mult pt mne numai eu stiu ct mai chinuit sa creez primul addons cu modul surf+heromod din romania si un plugin cu model de ipad fkt de mine!Unice in lume.....

Gata ti l-am dat eu peste :)

n4Vqc.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

n-as vrea sa fac spam, dar in speranta ca cineva citeste ce scriu sunt niste clarificari de facut (din partea unuia de pe forumul care "va fi dat peste cap")

1. e un copil frustrat

2. addons-ul serverului se poate gasi pe alliedmods (respectiv se poate recrea cu un minim de efort)

3. nu a fost "furat" , ne-a dat acces in ftp sa-l ajutam cu diverse plugin-uri, iar noua ne place sa avem back-up dupa fiecare server (tie ti-ar conveni sa vina orice cacat sa zica ca face server sa pierzi niste timp ajutandu-l ca dupa aceea sa plece?)

4. e un copil frustrat, e cineva dispus sa-l ajute pe "danyelutzu" ?

bafta.

Ce zici de tine Gujule Un PLugin nu stii sa Faci! Daca gasesti addonsu meu pe net pe unde vrei tu ... si daca il gasesti eu iti dau ce vrei !!! Si Vezi ca eu am fkt modelu de ipad toate texturile tot ! Daca e addonsu vostru dc scrie idl meu pe serveru vostru >? Apare din 5 in 5 min mesaju asta Se Vinde server ...Id :alex.z.... si dani.da.....? Si dc cnd scrii preturi apare o poza cu Connect surf.willgames.ro? Ati pus si voi un plugin Gen Msj: Server Configurat de P......lea

Link to comment
Share on other sites

poti sa imi traduci si mie ce ai scris aici?

Ce zici de tine Gujule Un PLugin nu stii sa Faci! Daca gasesti addonsu meu pe net pe unde vrei tu ... si daca il gasesti eu iti dau ce vrei !!! Si Vezi ca eu am fkt modelu de ipad toate texturile tot ! Daca e addonsu vostru dc scrie idl meu pe serveru vostru >? Apare din 5 in 5 min mesaju asta Se Vinde server ...Id :alex.z.... si dani.da.....? Si dc cnd scrii preturi apare o poza cu Connect surf.willgames.ro? Ati pus si voi un plugin Gen Msj: Server Configurat de P......lea

din cate stiu eu se spune add-on, iar pluralul este add-ons, dar e posibil sa gresesc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...