Jump to content
RyukClau

Neatza/RyukClau

Recommended Posts

Pentru inceput .... Neatzzzzaaaa

Ma intitulez Claudiu Damian

Am traiat sa apuc vreo 20 de primaveri

Sunt din Rm. Valcea, Valcea.

Fost coleg de celula 8 ani cu Nytro si SirGod [clasele I-VIII]

Am cunostinte avansate in artele bautului,statului degeaba si facutului de nimic.

Cunostinte medii in artele vrajeli si a aburitului.

I'm noobish and i know it:)) vorba celor de la LMFAO.

Si ca tot spuneam ca stiu sa vrajesc... mare parte din coinaci cu team`uri de pe dc++ ma credeau destul de bun in domeniul acela... nu pt ca as fi stiut ceva... ci pentru ca stiam sa dau de inteles ca stiu:))

A si inca ceva despre mine , sunt student la Drept anul II asa ca daca va pot ajuta cu orice problema de natura legislativa nu ezitati sa ma contactati... am preturi de criza:))):)))

L.E. Mai usor de citit acum

Edited by RyukClau
Link to comment
Share on other sites

@sandabot depinde de masca... o cagula de exemplu ... nu te poate aresta decat daca in proximitatea zonei unde esti gasit s-a produs vreun delict... moment in care te poate aresta preventiv pt 24h. In rest are tot dreptul sa te ia la intrebari si sa te puna sa te legitmezi ... dar cam atata.

@xpaulx sincer nu am nici cea mai mica idee... totusi sunt doar anul 2 dar cum o sa aflu raspunsul la aceasta intrebare esti primul caruia am sa`i raspund. Oricum din cate stiu in romania infractionalitatea online nu este chiar atata de bine definita precum in alte tari asa ca sunt toate sansele ca ce ai intrebat tu sa nu fie ilegal.

@DuTy^ Nytro era Primu din cls.... cam in toti cei 8 ani:))) aaa si daca vrei o carte de vraji... vezi ca sunt la biblioteca..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...