Jump to content
skyner

Optimizare SEO

Recommended Posts

PT cei care doresc optimizare seo, cei de la e-advertising - Optimizare SEO prin articole sponsorizate, advertoriale, bannere ?i link-uri ,ofera optimizare seo prin intermediul bloggerilor la preturi inceapand de la 65 de lei pt 10 advertoriale /pagerank 1.

Este cea mai simpla metoda de a obtine notorietate pe internet.

In plus societatea garanteaza ca bloggerii vor mentine articolele pe site-urile propii minim 6 luni.

Textul de mai sus este o reclama iar in caz ca nu respecta politicile site-ului va rog editati/ stergeti

Link to comment
Share on other sites

PT cei care doresc optimizare seo, cei de la e-advertising - Optimizare SEO prin articole sponsorizate, advertoriale, bannere ?i link-uri ,ofera optimizare seo prin intermediul bloggerilor la preturi inceapand de la 65 de lei pt 10 advertoriale /pagerank 1.

Este cea mai simpla metoda de a obtine notorietate pe internet.

In plus societatea garanteaza ca bloggerii vor mentine articolele pe site-urile propii minim 6 luni.

Textul de mai sus este o reclama iar in caz ca nu respecta politicile site-ului va rog editati/ stergeti

E o brisca de site/platforma...

Link to comment
Share on other sites

Internetul s-a dezvoltat atat de bine incat astia cred ca mai au si ei ceva de spus pe aceste meleaguri. Acum cei care se ocupa de site-uri stiu sa isi faca SEO unic fara prea mare ajutor din partea astora care debiteaza tampenii. Black SEO e la putere si daca e facut cu grija are efect mai bun decat white.

Advertorialele nu prea au mare efect, oricate ai avea, vin deseori de pe pagini fara PR, chiar daca domeniul de baza are PR. Pe langa asta, in loc sa dai bani pe ele, mai degraba ti le faci singur prin diferite locuri.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti cam retardat. Te-am urmarit eu si am vazut cat te duce capul.

Sigur esti pe etnobotanice sau alte speciale, altfel nu vad de ce ai fi atat de cretin.

Omule am ani de facultate mai multi decat ai tu de viata. Cred ca exprimarea ta spune totul despre nivelul tau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...